[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

mbrojtëse

Showing all 9 results

Always Cotton Protection Duo Normal Pads

Peceta higjenike pambuku 100% organike. Paketim me 22 peceta.
470.00 L
Shtoje në shportë

Always Cotton Protection Duo Long Pads

Peceta higjenike pambuku 100% organike. Paketim me 18 peceta.
470.00 L
Shtoje në shportë

Always Infinity with Smart Foam Normal Pads

Peceta higjenike me absorbim 10 herë më të lartë falë teknologjisë SmartFoam. Paketim me 12 peceta.
310.00 L
Shtoje në shportë

Always Infinity with Smart Foam Long Pads

Peceta higjenike me absorbim 10 herë më të lartë falë teknologjisë SmartFoam. Paketim me 11 peceta.
310.00 L
Shtoje në shportë

Always Cotton Protection Long Pads

Peceta higjenike pambuku 100% organike. Paketim me 10 peceta.
260.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto PhytoColor Soin Activateur de Brillance

Përkujdesje ushqyese dhe mbrojtëse, formuluar specifikisht për flokët e lyer. Përmban filtër UV. 150 ml
2,800.00 L 2,380.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto PhytoColor Shampooing Protecteur de Couleur

Përkujdesje mbrojtëse dhe ushqyese specifike për flokë të lyer. 250 ml
1,500.00 L 1,275.00 L -15%
Shtoje në shportë

Farmaci DAJA Pomadë për bebe

Pomadë për ushqimin e lëkurës dhe parandalimin e irritimeve Për bebe, fëmijë dhe të rritur 110 g
500.00 L
Shtoje në shportë

Farmaci “Daja” Pastë për bebe

Pastë me oksid zinku kundër skuqjes në zonën e pelenave 40 g
400.00 L
Shtoje në shportë