[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

lifting

Showing all 13 results

Filorga Lift-Structure Radiance Tinted Ultra-Lifting Fluid

Fluid me pigment të lehtë dhe efekt anti-rrudhë. 50 ml
11,400.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Tripple Firming Neck Cream

Krem anti-rrudhë me efekt lifting për zonën e qafës dhe dekoltesë 80 g
9,200.00 L 7,360.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bionike Defense My Age Gift Box

Set për përkujdesjen e fytyrës i përbërë nga produkte të formuluara për të nxitur rinovimin e lëkurës, duke reduktuar shenjat e plakjes.
7,860.00 L 6,681.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Nuxuriance Gold Revitalizing Serum

Serum me veti anti-rrudhë për lëkurat e thara nga mosha 50 ml
9,100.00 L 7,280.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Nuxuriance Gold Nutri-Fortifying Oil-Cream

Krem dite me veti anti-rrudhë për lëkurat e thara nga mosha 50 ml
8,400.00 L 6,720.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Nuxuriance Gold Balsam për Sytë

Balsam për sytë me veti anti-rrudhë për lëkurat e thara nga mosha 15ml
6,598.00 L 5,278.40 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Nuxuriance Gold Nutri-Fortifying Night Balm

Krem nate me veti anti-rrudhë për lëkurat e thara nga mosha 50 ml
8,400.00 L 6,720.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Merveillance Expert Creme Nuit Lift-Fermete

Krem nate me veti anti-rrudhë për çdo lëkurë 50 ml
6,000.00 L 4,800.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Merveillance Expert Crème Lift-Fermete

Krem dite me veti anti-rrudhë për lëkura normale 50 ml
6,200.00 L 4,960.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Merveillance Expert Soin Lift-Contour Yeux

Krem me veti anti-rrudhë për sytë 15 ml
4,700.00 L 3,760.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Vichy Liftavtiv Collagen Specialist SPF 25

Krem dite me veti anti- moshë dhe lifting me mbrojtje UVA / UVB me spektër të gjerë 50 ml
5,900.00 L 4,720.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Vichy Liftactiv Collagen Specialist

Krem dite dhe nate me efekt anti-moshë dhe lifting për të gjithë tipet e lëkurave 50 ml
5,900.00 L 4,720.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Vichy Liftactiv B3 Anti-taches SPF 50+

Krem kundër njollave të errëta dhe kundër rrudhave i koncentruar në përbërës aktivë. 50 ml
5,900.00 L 4,720.00 L -20%
Shtoje në shportë