info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Showing all 21 results

Esi Karbofin Forte

Suplement me karbon vegjetal dhe ekstrakte bimore efikas në eleminimin e gazrave suportimin e funksioneve digjestive 30 kapsula natyrale
699.90 L
Shtoje në shportë

Esi Fermental Max Mini Drinks

Fermente laktike për një florë intestinale normale 12 flakone
1,800.00 L
Shtoje në shportë

Esi Drimo Polvere

Suplement ushqimor që përmirëson tretjen dhe funksionin fiziologjik të zorrëve 100 g
850.00 L
Shtoje në shportë

Esi Fermental Max Naturcaps

Fermente laktike për normalizimin e florës intestinale 20 kapsula
880.00 L
Shtoje në shportë

Esi Le Dieci Erbe Flor

Suplement ushqimor për zorrën dembele 30 kapsula natyrale
1,320.00 L
Shtoje në shportë

Esi Psylliox Activ Fibra

Suplement ushqimor i pasur me fibra që nxit lëvizshmërinë e zorrës 20 bustina
1,400.00 L
Shtoje në shportë

Esi Le Dieci Erbe Colon Cleanse

Suplement ushqimor 100% bimor që vepron kundër konstipacionit 30 tableta
639.90 L
Shtoje në shportë

Esi Le Dieci Erbe

Suplement ushqimor me përmbajtje bimore që vepron kundër konstipacionit 40 tableta
570.00 L
Shtoje në shportë

Abopharma Abokoliken

Solucion me pika me laktazë, për bebe. (14ml)
1,500.00 L
Shtoje në shportë

Colidep Junior Drops

Solucion me pika për qetësimin e kolikave. (30ml)
1,300.00 L
Shtoje në shportë

Colinox Drops

Solucion me pika për qetësimin e kolikave. (20ml)
1,355.00 L
Shtoje në shportë

ColicEZ Oral Drops

Solucion me pika për qetësimin e kolikave. (30ml)
1,260.00 L
Shtoje në shportë

Colisen Drops

Solucion me pika për qetësimin e kolikave. (30ml)
1,200.00 L
Shtoje në shportë

Now Betaine HCl 648 mg

Suplement me betainë që përmirëson tretjen 120 kapsula
2,949.60 L
Shtoje në shportë

Vitabiotics Wellbio 20 Billion Microbiotic Cultures

Probiotikë për rregullimin e florës bakteriale normale të zorrës 30 kapsula
4,800.00 L
Shtoje në shportë

Vitabiotics Wellbio 10 Billion Microbiotic Cultures

Probiotikë për rregullimin e florës bakteriale normale të zorrës 30 kapsula
2,899.80 L
Shtoje në shportë

Alinter Group Neo Baby Gripe Mixture

Shurup për lehtësimin e dhimbjeve të barkut dhe eleminimin e gazrave tek bebet 150 ml
940.00 L
Shtoje në shportë

ATC Çaj Gjethe Sene Bio

Çaj me përbërje gjethe sene. 65 g
190.00 L
Shtoje në shportë

ATC Çaj Qetësues për stomakun Bio

Përzierje bimore për qetësimin e dhimbjeve të stomakut dhe largimin e gazrave 80 g
190.00 L
Shtoje në shportë

ATC Çaj Majasëlli Bio

Përzierje bimore për mjekimin e majasëllit 90 g
190.00 L
Shtoje në shportë

ATC Çaj laksativ bimor Bio

4
190.00 L
Shtoje në shportë