info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

Showing all 23 results

ATC Çaj Anti-reumatizmal Bio

Përzierje bimore kundër dhimbjeve të shkaktuara nga reumatizma dhe artriti 90 g
L190.00
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz Kollagen 11.000 Plus

Kolagjen  dhe vitamina për nyje të shëndetshme dhe lëvizje pa dhimbje 30 flakonë
L6,600.00 L5,940.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz Calcium D3

Kalcium dhe vitaminë D3 për sistemin skeletor dhe kockat 30 tableta
L1,156.80 L1,041.12 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz Glucosamin Extra Chondroitin

Glukozaminë dhe Kondroitinë për kycet dhe kockat 30 kapsula
L1,235.10 L1,111.59 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz Magnesium Calcium D3

Magnez, kalcium dhe vitaminë D3 për kockat dhe muskujt 40 tableta
L1,200.00 L1,080.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz Magnez 400 B vitamina

Magnez, vitamina B1, B6, B12, dhe acid folik për muskujt, zemrën & nervat 30 tableta
L1,160.10 L1,044.09 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz Magnez 400 B vitamina

Magnez, vitamina B6, B12, dhe acid folik për muskujt & nervat 20 bustina
L1,131.00 L1,017.90 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Nodol Collagen

Suplement me kolagjen për kockat dhe artikulacionet 60 tableta
L2,949.60 L2,654.64 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Boron 3mg

Suplement me mineralin bor për kockat Paketim x 100 kapsula vegane
L1,050.00 L945.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Liquid Hyaluronic Acid

Solucion oral me acid hialuronik 473 ml
L4,500.00 L4,050.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Vitamin D3 2000UI

Suplement me vitaminë D3 për forcimin e kockave dhe rritjen e imunitetit Paketim x 30 kapsula
L699.90 L629.91 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Calcium Citrate with Vitamin D3

Suplement me citrat kalçiumi dhe vitaminë D3 Paketim x 60 tableta
L2,086.20 L1,877.58 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Calcium Magnesium Zinc

Suplement për kockat me kalçium, zink dhe magnez Paketim x 100 tableta
L1,900.00 L1,710.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Full Spectrum Curcumin

Integrator me kurkuminë Paketim x 30 kapsula
L3,969.90 L3,572.91 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Magnesium Citrate

Integrator me magnez për muskujt dhe nervat Paketim x 60 tableta
L2,617.20 L2,355.48 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Magnesium Vitamin B6

Integrator me magnez dhe vitaminë B6 Paketim x 100 tableta
L1,808.04 L1,627.24 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar No 7 Joint Support & Comfort

Integrator për kockat dhe artikulacionet Paketim x 30 kapsula
L4,800.00 L4,320.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Jointace Collagen

Suplement me kolagjen dhe glukozaminë për kockat dhe artikulacionet 30 tableta
L2,499.90 L2,249.91 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Jointace Max

Suport maksimal për kockat dhe artikulacionet 84 tableta + kapsula
L4,999.68 L4,499.71 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Jointace Rose Hip

Suplement ditor për kockat dhe artikulacionet 30 tableta
L2,499.90 L2,249.91 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Osteocare Chewable

Suplement për kockat 30 tableta të përtypshme
L999.90 L899.91 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Osteocare Liquid

Suplement për kockat në formë solucioni oral 200ml
L1,250.00 L1,125.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Osteocare Original

Suplement për kockat 30 tableta
L999.90 L899.91 -10%
Shtoje në shportë
Select your currency
ALL Lek Shqipërie
EUR Euro