info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Përgatitje galenike

Showing all 12 results

Ofertë!
-15%

Farmaci “Daja” Pomadë për strija

Pomadë për parandalimin e formimit të strijave 110 g
800.00 L 680.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Farmaci “Daja” Pomadë antihemorroidale (përdorim në shtatzëni)

Pomadë qetësuese e hemorroideve të jashtme për përdorim në shtatzëni 30 g
500.00 L 425.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Farmaci “Daja” Pomadë për thembra

Pomadë eksfoljuese dhe zbutëse për thembra të thata dhe të çara 30 g
500.00 L 425.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Farmaci “Daja” Solucion për aknet

Solucion alkoolik trajtues për aknet 60 ml
380.00 L 323.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Farmaci “Daja” Pomadë antipsoriatike

Pomadë për mjekimin e psoriazës 50 g
1,400.00 L 1,190.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Farmaci “Daja” Pomadë Antidekubitus

Pomadë për mjekimin e dekubituseve te personat që qëndrojnë shtrirë 35 g
500.00 L 425.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Farmaci “Daja” Krem për duart

Krem ushqyes, zbutës dhe rigjenerues i lëkurës së duarve 40 g
600.00 L 510.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Farmaci “Daja” Pomadë antihemorroidale

Pomadë qetësuese e hemorroideve të jashtme 30 g
500.00 L 425.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Farmaci “Daja” Krem ushqyes për lëkurë shumë të thatë

Krem ushqyes me vitaminë E & gjalpë kakaoje për lëkurë shumë të thatë 40 g
800.00 L 680.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Farmaci “Daja” Krem ushqyes për fytyrën

Krem ushqyes me vitaminë E për lëkurë të thatë 40 g
600.00 L 510.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Farmaci “Daja” Pomadë për bebe

Pomadë për ushqimin e lëkurës dhe parandalimin e irritimeve Për bebe, fëmijë dhe të rritur 110 g
500.00 L 425.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Farmaci “Daja” Pastë për bebe

Pastë me oksid zinku kundër skuqjes në zonën e pelenave 40 g
400.00 L 340.00 L -15%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping