info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Po shfaqen 49–89 of 89 rezultat e vetme

Lierac Body Hydra Nutri Plumping Cream

Krem trupi ushqyes dhe rimodelues
200 ml

L3,500.00
Shto në shportë

Lierac Body-Slim Gobal Slimming

Xhel-krem rimodelues i trupit me veprim anti-celulit
200ml

L5,920.00
Shto në shportë

Lierac Phytolastil Ampoules 20x5ml

Ampula Phytolastil kundër strijave

L5,060.00
Shto në shportë

Lierac Phytolastil Stretch Mark

Xhel korrigjues i strijave
200ml

L3,670.00
Shto në shportë

Lierac Phytolastil Stretch Mark Correction Serum

Serum korrigjues i strijave
75ml

L4,650.00
Shto në shportë

Lierac Phytolastil Stretch Mark Gel Duo

Xhel korrigjues i strijave
2x200ml

L5,500.00
Shto në shportë

Lierac Sensoriel Scrub

Skrub trupi për lëkurë të ndjeshme
175ml

L4,230.00
Shto në shportë

Lierac Sunissime SPF 30Energising Protective Body Milk Global Anti-Aging

Qumësht trupi mbrojtës ndaj diellit SPF 30 hidratues dhe anti-age
150 ml

L3,500.00
Shto në shportë

Lierac Sunissime SPF 50 Energising Protective Body Milk Global Anti-Aging

Qumësht trupi mbrojtës ndaj diellit SPF 50 hidratues dhe anti-age
150 ml

L4,000.00
Shto në shportë

Mustela body firming gel

Mustela xhel për trupin, tonifikues dhe rimodelues për nënat e reja.
200ml.

L3,800.00
Shto në shportë

Mustela Bust Firming Serum

Mustela serum për bustin me efekt tonifikues.
150ml.

L2,900.00
Shto në shportë

Mustela strech marks recovery serum

Serum korrigjues i strijave tashmë të formuara. 75ml.

L3,500.00
Shto në shportë

Mustela Stretch marks prevention cream

Krem parandalues i strijave, për nënat e ardhshme.
150ml.

L1,750.00
Shto në shportë
Ulje!
-50%

Nuxe Huile Prodigieuse

Vaj i thatë shumëfuksional

Për fytyrën trupin & flokët

L1,325.00L2,250.00
Zgjidh opsionet
Ulje!
-50%

Nuxe Huile Prodigieuse OR

Vaj i thatë shumëfunksional me shkëlqim

Për flokët fytyrën & trupin

L1,825.00L2,850.00
Zgjidh opsionet

Phyto Phytoplage Moisturizing Hair and Body Wash

Shampo trupi dhe koke
200 ml

L2,260.00
Shto në shportë

Rilastil Aqua Moisturizing Body Milk

Qumësht ushqyes për trupin
400ml

L2,790.00
Shto në shportë

Rilastil EAP Lipogel Restructuring Oil

Xhel vajor ushqyes për lëkurë të thatë dhe të irrituar
30ml

L1,650.00
Shto në shportë

Rilastil Elasticizing Cream

Krem që rrit elasticitetin e lëkurës
200 ml

L5,740.00
Shto në shportë

Rilastil Elasticizing Oil

Vaj ushqyes rrit elasticitetin e lëkurës
80 ml

L2,100.00
Shto në shportë

Rilastil Hydrafusion Gel-Crem

Xhel krem ushqyes dhe kundër celulitit
400 ml

L4,725.00
Shto në shportë

Rilastil Kit Baby Rilastil Sun System Fluid Baby Lotion + Dermastil Pediatric Cleanser -FREE

Emulsion trupi me SPF 50+ për bebe
200ml + Larës për trupin & kokën për bebe 250 ml FALAS

L3,430.00
Shto në shportë

Rilastil Lipofusion Fluid

Locion trupi anti-celulit për çdo lloj lëkure
250ml

L5,040.00
Shto në shportë

Rilastil Lipofusion Intensive Night Cream

Krem nate kundër celulitit
200 ml

L5,000.00
Shto në shportë

Rilastil Stretch Marks Cream + FREE Daily Care Milk Oil & Hydrotensteur Cream

Krem kundër strijave 200 ml
+FALAS Qumësht pastrues 15ml & Krem anti-rrudhë 15ml

L5,500.00
Shto në shportë

Rilastil Stretch Marks Cream Promocional Price

Krem kundër strijave

L3,600.00L5,500.00
Zgjidh opsionet

Rilastil Stretch Marks Cream Sensitive and Reactive Skin

Krem kundër strijave për lëkurë të ndjeshme dhe alergjike
125ml

L5,500.00
Shto në shportë

Rilastil Sun System Fluid Baby Lotion

Emulsion trupi me SPF 50+ për bebe
200ml

L3,430.00
Shto në shportë

Rilastil Sun System Lotion SPF 50+

Locion mbrojtës ndaj diellit për lëkurë tepër të ndjeshme
100 ml

L2,600.00
Shto në shportë

Rilastil Sun System SPF 30

Emulsion mbrojtës ndaj diellit për trupin lëkurë e ndjeshme
200 ml

L2,900.00
Shto në shportë

Rilastil Sun System SPF 30 Dry Touch Spray

Spraj trupi mbrojtës ndaj diellit për lëkurë të ndjeshme
200ml

L3,240.00
Shto në shportë

Rilastil Sun System SPF 30 Milk

Locion mbrojtës ndaj diellit për lëkurë të ndjeshme
100ml

L2,900.00
Shto në shportë

Rilastil Sun System SPF 50+ Dry Touch Spray

Spraj mbrojtës ndaj diellit për trupin lëkurë e ndjeshme
200 ml

L3,240.00
Shto në shportë

Rilastil Sun System Spray SPF 50+

Spraj për trupin mbrojtës ndaj diellit SPF 50+
200 ml

L3,360.00
Shto në shportë

Rilastil Xerolact [E] Concentrate Cream Sodium Lactate 30%

Krem hidratues dhe keratolitik për lëkurë të ndjeshme
40ml

L2,730.00
Shto në shportë

Rilastil Xerolact Balm Sodium Lactate 18%

Balsam hidratues & eksfoljues për lëkurë të thatë e kserotike
100ml

L2,270.00
Shto në shportë

Rilastil Xerolact Emulsion Sodium Lactate 12%

Emulsion fluid për lëkurë të ndjeshme të thatë e të irrituar
250ml

L3,290.00
Shto në shportë

Skincode 24H De-Stress Comfort Balm 50 ml

Balsam hidratues & qetësues për lëkurë sensitive të thatë & shumë të thatë.

L3,980.00
Shto në shportë

Vichy Ideal Soleil Invisible Hydrating Mist SPF 50+

Spraj trupi mbrojtës ndaj diellit SPF 50 për çdo lloj lëkure
200ml

L3,100.00
Shto në shportë

Vichy Lipo – Metric Retractant

Krem kundër
celulitit
200ml

L3,550.00
Shto në shportë

Vitabiotics Pregnance Stretch Mark Cream

Krem kundër strijave për përdorim gjatë shtatzënisë. 100 ml.

L1,780.00
Shto në shportë