info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Preparate dermike

Showing 1–20 of 49 results

Argedin 10 mg/g (sulfadiazinë argjendi)

Krem dermik për trajtimin e plagëve sipërfaqësore 40 g
192.32 L
Shtoje në shportë

Apranax Plus Gel (naproksen, lidokainë)

Xhel për përdorim lokal në lëkurë, me efekt anti-inflamator dhe analgjezik Tub x 50 g
1,375.00 L
Shtoje në shportë

Connettivina Plus Garze Impregnate (acid hialuronik, sulfadiazinë argjendi)

Garza me acid hialuronik dhe sulfadiazinë argjendi, për rigjenerimin dhe mosinfektimin e plagëve Kuti x 10 garza (10 cm x 10 cm)
982.00 L
Shtoje në shportë

Vurdon 1% Gel (diklofenak natriumi)

Trajtim lokal kundër dhimbjes dhe inflamacionit Tub x 100 g
437.00 L
Shtoje në shportë

Herplex crema (aciklovir)

Krem dermik me veprim antiviral 5 g
312.00 L
Shtoje në shportë

Antihemorroidale suposta

Supozitorë me veprim anestezik dhe antiseptik, për mjekimin lokal të hemorroideve Kuti x 10 supozitorë
444.00 L
Shtoje në shportë

Iktiol pomadë 10% (iktamol)

Pomadë për përdorim lokal në lëkurë me iktamol Tub x 20 g
291.00 L
Shtoje në shportë

Basi Clotrimazol 10 mg/g

Krem me klotrimazol me veprim antimykotik Tub x 50 g
675.00 L
Shtoje në shportë

Terbul cream 10 mg/g (tiokonazol)

Krem me tiokonazol me veprim antimykotik Tub x 30 g
928.00 L
Shtoje në shportë

Aciclin labiale 5% (aciklovir)

Stik për trajtimin e herpesit në buzë 2.5 g
687.00 L
Shtoje në shportë

Mycocur 1% Cream (terbinafinë)

Krem me veprim anti-mykotik 15 g
387.00 L
Shtoje në shportë

Mycocur 1% Topical Spray (terbinafinë)

Spraj me veprim anti-mykotik 30 ml
567.00 L
Shtoje në shportë

Lomexin 2% cream

Krem dermik anti-mykotik (fentikonazol) 30 g
271.00 L
Shtoje në shportë

Terbonile cream 1% (terbinafinë)

Krem me terbinafinë, për trajtimin lokal të mykut 15 g
387.00 L
Shtoje në shportë

Econazole cream 1% EG

Krem me ekonazol, për trajtimin lokal të mykut 15 g
198.00 L
Shtoje në shportë

Vilonit emulgel 1%

Xhel me efekt analgjezik dhe anti-inflamator 100 g
462.00 L
Shtoje në shportë

Rekonazol cream 2%

Krem me veprim antimykotik për përdorim në lëkurë (ketokonazol) 30 g
223.00 L
Shtoje në shportë

Antarene Gel 5% (ibuprofen)

Trajtim lokal kundër dhimbjes dhe inflamacionit Tub 50 g
277.00 L
Shtoje në shportë

Calixam cream 10 mg/g (piroksikam)

Trajtim lokal kundër dhimbjes dhe inflamacionit Tub 100 g
1,310.00 L
Shtoje në shportë

Kamfart cream

Krem me efekt analgjezik dhe anti-inflamator 40 g
447.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping