info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing all 10 results

Tangle Teezer De-shedding Dog Grooming Brush

Krehër i dizenjuar posaçërisht për miqtë tuaj me 4 putra
1,900.00 L
Shtoje në shportë

Tangle Teezer The Ultimate Finisher

Furçë flokësh për krehjen dhe stilimin e flokut të thatë
2,500.00 L
Përzgjidhni mundësi

Tangle Teezer The Wet Detangler Mini Size

Mini furçë flokësh për krehjen  e flokut të njomë
1,500.00 L
Përzgjidhni mundësi

Tangle Teezer The Scalp Exfoliator and Massager

Ekfoljues dhe masazhues skalpi
1,500.00 L
Përzgjidhni mundësi

Tangle Teezer The Wet Detangler

Furçë flokësh për krehjen e flokut të njomë
1,900.00 L
Përzgjidhni mundësi

Tangle Teezer Vented Blow-Dry Hairbrush

Furçë flokësh për krehjen dhe stilimin e flokut të njomë
2,200.00 L
Shtoje në shportë

Tangle Teezer Compact Styler On-the-Go

Furçë krehjeje kompakte për flokë të drejtë dhe me onde
2,500.00 L
Shtoje në shportë

Tangle Teezer Detangling Hairbrush for Thick and Curly Hair

Furçë krehjeje për flokë kaçurrela, tç thatë ose të lagur
1,800.00 L
Shtoje në shportë

Tangle Teezer The Original Professional Detangling Hairbrush

Krëhër për flokë të drejtë
1,800.00 L
Përzgjidhni mundësi

Tangle Teezer The Original Mini

Furçë krehjeje për flokë të drejtë dhe me onde për fëmijë
1,600.00 L
Shtoje në shportë