[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Kategoritë

X-Ingredients

Markë zvicerane që bazohet në një koncept inovativ të preparateve dermo-kozmetike të personalizueshme. Zgjidh TI vetë përbërësit që i nevojiten lëkurës tënde dhe përzieji ato me kremin bazë sipas llojit të lëkurës, për të krijuar formulimin tënd të personalizuar, duke trajtuar deri në 3 problematika njëherësh. Zbulo më shumë për mënyrën e kombinimit të produkteve.

Showing all 19 results

X-Ingredients Base L – Light Emulsion

Emulsion hidratues, i përshtatshëm për lëkurë normale & mikse. 40 ml
3,921.00 L
Shtoje në shportë

X-Ingredients Extra Help 20 Amino Acids

Përkujdesje intensive me efekt ristrukturues. 10 ml
6,938.00 L
Shtoje në shportë

X-Ingredients Extra Help Vitamin E & Resveratrol

Trajtim që mbron lëkurën nga faktorët e dëmshëm mjedisor. 10 ml
6,938.00 L
Shtoje në shportë

X-Ingredients Extra Help 6 Minerals

Përkujdesje inensive me efekt rimineralizues. 10 ml
6,938.00 L
Shtoje në shportë

X-Ingredients Extra Help – 7 Hyaluronic Acids

Serum me përbërës aktivë të përqëndruar me efekt anti-rrudhë. 10 ml
6,938.00 L
Shtoje në shportë

X-Ingredients Extra Help Vitamin A

Përkujdesje rigjeneruese për një lëkurë të pastër dhe uniforme. 10 ml
6,938.00 L
Shtoje në shportë

X-Ingredients Base E – Eye and Lip Contour Emulsion

Emulsion delikat i formuluar posaçërisht për konturin e syve dhe buzëve. 40 ml
3,519.00 L
Shtoje në shportë

X-Ingredients Base R – Rich Emulsion

Emulsion hidratues për lëkurë të thatë & shumë të thatë . 40 ml
3,921.00 L
Shtoje në shportë

X-Ingredients Base O – Oil-free Emulsion

Emulsion i freskët, jovajor, i përshtatshëm për lëkurë mikse dhe të yndryshme. 40 ml
3,921.00 L
Shtoje në shportë

X-Ingredients 9 – Vitamin H & Azelaic Acid

Trajtim specifik për lëkurë të yndyrshme me imperfeksione dhe tendencë akneike. 10 ml
8,950.00 L
Shtoje në shportë

X-Ingredients 10 – Centella &Hesperidin

Serum intensiv për zonën rreth syve, veprues ndaj rrudhave, rrathëve të zinj dhe qeseve poshtë syve. 10 ml
8,950.00 L
Shtoje në shportë

X-Ingredients 7-Panthenol & Bisabolol

Serum për lëkurë të ndjeshme me tendencë skuqjeje. 10 ml
8,950.00 L
Shtoje në shportë

X-Ingredients 8 – B-Group Vitamins

Serum ushqyes & revitalizues për lëkurë të ndjeshme & të thatë . 10 ml
8,950.00 L
Shtoje në shportë

X-Ingredients 5 – Vitamin C & Lightening Peptide

Serum i përqëndruar me efekt zbardhues dhe unifikues të tonit të lëkurës. 10 ml
8,950.00 L
Shtoje në shportë

X-Ingredients 6 – Kojic Acid & Glycolic Acid

Serum trajtues kundër njollave të errëta të lëkurës. 10 ml
8,950.00 L
Shtoje në shportë

X-Ingredients 3 – 2 Elastins & Densifying Peptide

Përkujdesje ushqyese me efekt anti-rrudhë për një pamje sa më të freskët dhe rinore. 10 ml
8,950.00 L
Shtoje në shportë

X-Ingredients 4 – Omega 3-6-9

X-Ingredients 4 ndihmon në rikthimin e shkëlqimit dhe vitalitetit të lëkurës suaj. 10 ml
8,950.00 L
Shtoje në shportë

X-Ingredients 1 – 7 Growth Factors

X-Ingredients 1 ndihmon në riaktivizimin e mekanizmave të rigjenerimit të lëkurës. 10 ml
8,950.00 L
Shtoje në shportë

X-Ingredients 2 – 3 Collagens & Decontracting Peptid

X-Ingredients 2 ndihmon në reastaurimin e shtresave më të thella të lëkurës. 10 ml
8,950.00 L
Shtoje në shportë