info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 45 results

Ofertë!
-20%

MartiDerm The Originals Moisturizing Mask

Maskë hidratuese, antioksiduese dhe anti-age 10 maska x 25 ml
3,800.00 L 3,040.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm Acniover Active Cremigel

Xhel-krem për trajtimin e akneve 40 ml
4,290.00 L 3,432.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm RosaRepair Fluid Emulsion SPF30+

Fluid mbrojtës që kujdeset për lëkurën e ndjeshme me tendencë për rozace 40 ml
5,070.00 L 4,056.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm The Originals Proteos Liposome Ampoules

Formulim jovajor që trajton dhe parandalon shenjat e moshës
3,432.00 L8,120.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

MartiDerm The Originals Proteos Hydra Plus SP Ampoules

Formulim hidratues dhe anti-age dite, me vitaminë C dhe proteoglikane
3,432.00 L8,120.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

MartiDerm The Originals Proteos Hydra Plus Ampoules

Formulim hidratues dhe anti-age me vitaminë C dhe proteoglikane
3,432.00 L8,120.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

MartiDerm The Originals Formula N10 HD Color Touch SPF30

Ampula me veprim hidratues, antioksidues dhe mbulim  
3,952.00 L9,568.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

MartiDerm The Originals Flash Ampoules

Ampula me efekt të menjëhershëm hidratues dhe anti-rrudhë 5 ampula
2,990.00 L 2,392.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm Platinum Photo Age HA+Ampoules

Ampula që hidratojnë lëkurën dhe i shtojnë asaj shkëlqimin 10 ampula
7,740.00 L 6,192.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm Platinum Night Renew Ampoules

Ampula rigjeneruese për natën, me efekt peeling
3,952.00 L9,568.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

MartiDerm Platinum Neck-Line Correct Serum

Serum anti-rrudhë për qafën, dekoltenë dhe konturin e fytyrës 50 ml
8,840.00 L 7,072.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm Platinum GF Vital-Age Night Cream

Krem hidratues nate 50 ml
12,610.00 L 10,088.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm Platinum GF Vital-Age Cream Normal/combination Skin

Krem hidratues dhe ushqyes për lëkurë të mikse në të yndyrshme 50 ml
12,610.00 L 10,088.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm Platinum GF Vital-Age Cream Dry Skin

Krem hidratues dhe ushqyes për lëkurë të thatë 50 ml
12,610.00 L 10,088.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm Driosec Gel

Deodorant dhe anti-perspirant në formë xheli për përdorim të përditshëm 75 ml
2,990.00 L 2,392.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm Pigment Zero DSP-Mask

Maskë depigmentuese për përdorim gjatë natës 30 ml
9,750.00 L 7,800.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm Pigment Zero DSP-Cream SPF50+

Krem depigmentues me SPF50+ 40 ml
7,410.00 L 5,928.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm Pigment Zero DSP-Cover

Stik depigmentues me SPF50+ 4 ml
3,380.00 L 2,704.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm Pigment Zero DSP-Bright Ampoules

Ampula me efekt depigmentues (zbehin njollat e errëta në lëkurë) 30 ampula x 2 ml
13,760.00 L 11,008.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm Acniover Concealer Stick

Stik korrigjues i akneve dhe pucrrave
2,860.00 L 2,288.00 L -20%
Shtoje në shportë