info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 22 results

Fitobios Venostax Tablets

Suplement ushqimor që përmirëson mikroqarkullimin dhe parandalon insufiçiencën venoze 30 tableta
2,790.00 L
Shtoje në shportë

Fitobios Cistifit Fast

Suplement ushqimor për personat me cistit 10 bustina
2,740.00 L
Shtoje në shportë

Fitobios Venostax Gel

Xhel për përdorim lokal për këmbë të freskëta dhe pa edema 125 ml
3,090.00 L
Shtoje në shportë

Fitobios Cistifit

Suplement ushqimor për personat me cistit 30 tableta
2,949.90 L
Shtoje në shportë

Fitobios Lactoges

3,465.00 L
Shtoje në shportë

Fitobios Glicemir

Suplement ushqimor që ndihmon në mbajtjen e niveleve normale të sheqerit në gjak 30 tableta
2,949.90 L
Shtoje në shportë

Fitobios Fitobiostatin 10K

Suplement ushqimor që ndihmon në ruajtjen e niveleve normale të kolesterolit në gjak 30 tableta
3,879.90 L
Shtoje në shportë

Fitobios Euflorafit Sachets

Suplement ushqimor me probiotikë dhe prebiotikë, për mirëqenien e florës intestinale 10 bustina
1,680.00 L
Shtoje në shportë

Fitobios Stipfit

Suplement ushqimor me efekt laksativ 20 tableta
2,200.00 L
Shtoje në shportë

Fitobios Stipfit Bimbi

Suplement ushqimor që nxit lëvizshmërinë e traktit intestinal 150 ml
2,120.00 L
Shtoje në shportë

Fitobios Sonnorex

Suplement ushqimor që përmirëson cilësinë e gjumit 30 tableta
2,460.00 L
Shtoje në shportë

Fitobios Colis Bimbi

Suplement ushqimor që ndihmon në eleminimin e gazrave te fëmijët 30 ml
1,700.00 L
Shtoje në shportë

Fitobios Pressiomir

Suplement ushqimor që synon të mbajë në normë presionin e gjakut 30 tableta
2,400.00 L
Shtoje në shportë

Fitobios Fitobiotuss Syrup

Shurup bimor për qetësimin e kollës dhe mirëqenien e rrugëve të frymëmarrjes 150 ml
1,590.00 L
Shtoje në shportë

Fitobios Fitobiotuss Syrup Children

Shurup bimor për qetësimin e kollës dhe mirëqenien e rrugëve të frymëmarrjes te fëmijët 150 ml
1,580.00 L
Shtoje në shportë

Fitobios Colis

Suplement ushqimor që ndihmon në eleminimin e gazrave 24 kapsula
2,842.00 L
Shtoje në shportë

Fitobios Influbronc Sachets

Suplement ushqimor i nevojshëm për mirëqenien e rrugëve të frymëmarrjes 10 bustina
2,130.00 L
Shtoje në shportë

Fitobios Haliderm Cream

Krem me veprim zbutës dhe qetësues 50 ml
1,870.00 L
Shtoje në shportë

Fitobios Lievoroid Tablets

Suplement ushqimor që parandalon dhe qetëson simptomat e hemorroideve 20 tableta
3,130.00 L
Shtoje në shportë

Fitobios Propausa Intimate Gel

Xhel kundër tharjes në zonën initme 30 ml
1,870.00 L
Shtoje në shportë