info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

Kategoritë

Showing all 33 results

Ofertë!
-30%

Minus 417 Active Moisturizer After Shave + Mineral Shaving Cream

Krem hidratues pas rrojes 100 ml + Kremi mineral i rrojës 150 ml
L7,000.00 L4,900.00 -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Minus 417 Agile Purifying Mud Mask

Maskë purifikuese me baltë të Detit të Vdekur 100 ml
L5,000.00 L3,500.00 -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Minus 417 Aromatic Balancing Body Scrub Kiwi and Mango

Eksfoljues trupi me aromë kivi dhe mango 450 ml
L5,000.00 L3,500.00 -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Minus 417 Aromatic Balancing Body Scrub Lavender

Eksfoljues trupi me aromë livando 450 ml
L5,000.00 L3,500.00 -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Minus 417 Aromatic Balancing Body Scrub Milk and Honey

Eksfoljues trupi me aromë mjalti dhe qumështi 450 ml
L5,000.00 L3,500.00 -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Minus 417 Aromatic Deep Nutrition Body Butter Honey and Milk

Gjalpë ushqyes për trupin me aromë mjalti dhe qumështi 250 ml
L5,000.00 L3,500.00 -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Minus 417 Aromatic Deep Nutrition Body Butter Kiwi and Mango

Krem ushqyes për trupin me aromë kivi dhe mango 250 ml
L5,000.00 L3,500.00 -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Minus 417 Aromatic Deep Nutrition Body butter Lavender

Gjalpë ushqyes për trupin trupi me aromë Livando 250 ml
L5,000.00 L3,500.00 -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Minus 417 Catharsis Mineral Bath

Kripëra minerale për banjë 200 gr
L1,550.00 L1,085.00 -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Minus 417 Catharsis mud shampoo nourishing and volumizing

Shampo me baltë ushqyese dhe volumizuese 400 ml
L3,100.00 L2,170.00 -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Minus 417 Catharsis Vitamin Mineral Shampoo

Shampo ushqyese, e përshtatshme kundër zbokthit 350 ml
L3,100.00 L2,170.00 -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Minus 417 Catharsis vitaminmineral conditioner after shampooing

Balsam me vitamina dhe minerale 400 ml
L3,100.00 L2,170.00 -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Minus 417 Facial micro luffa foaming gel

Xhel pastrues për fytyrën, eksfoljues dhe heqës i make-up-it 200 ml
L3,750.00 L2,625.00 -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Minus 417 Hygenic mud soap

Sapun me baltë pastrues i thellë për lëkura të yndyrshme & akneike 125 g
L1,950.00 L1,365.00 -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Minus 417 Immediate Miracle Wrinkle Filler

Krem me efekt të menjëhershëm anti-rrudhë 30 ml
L15,800.00 L11,060.00 -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Minus 417 Infinite motion mineral Aqua perfection face moisturizer

Krem hidratues për lëkurë normale në të thatë 50 ml
L7,400.00 L5,180.00 -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Minus 417 Intense Mud Body Sculpting Lotion

Locion trupi me baltë për trajtimin e celulitit 250 ml
L6,600.00 L4,620.00 -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Minus 417 Moisture Balance Night Cream

Krem nate me veprim hidratues dhe anti-age 50 ml
L7,200.00 L5,040.00 -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Minus 417 Mud Body Wrap

Maskë trupi me argjilë 500 gr
L2,050.00 L1,435.00 -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Minus 417 Radiant see immediate miracle beauty sleeping cream

Krem nate anti-rrudhë për të gjitha llojet e lëkurës 50 ml
L12,600.00 L8,820.00 -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Minus 417 Radiant See Radiant Intense Cream

Krem ushqyes dhe anti-rrudhë për lëkurë të maturuar 50 ml
L12,600.00 L8,820.00 -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Minus 417 Re Define Micellar and Mineral Cleanser and Make Up Remover

Solucion micelar për heqjen e make-up-it dhe pastrimin e fytyrës 350 ml
L3,500.00 L2,450.00 -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Minus 417 Recovery Mud Mask

Maskë rigjeneruese me argjilë 50 ml
L15,150.00 L10,605.00 -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Minus 417 Rejuvenating facial brightening night cream

Krem nate me efekt zbardhues 50ml
L7,900.00 L5,530.00 -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Minus 417 Rich mineral hydrating soap

Sapun i pasur me minerale të Detit të Vdekur 125 gr
L1,950.00 L1,365.00 -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Minus 417 Serenity Legend Anti-oxidant Hand Moisturizer

Krem hidratues anti-oksidant për duart 100 ml
L2,150.00 L1,505.00 -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Minus 417 SOS Skin relief cream

Krem për lëkurë të thatë & të irrituar 150 ml
L4,800.00 L3,360.00 -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Minus 417 Time Control Eye Set

Set anti-rrudhë për zonën rreth syve 30 ml + 30 ml
L13,500.00 L9,450.00 -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Minus 417 Time Control Facial Active Serum

Serumi anti-rrudhë dhe hidratues 50 ml
L9,200.00 L6,440.00 -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Minus 417 Time Control Firming Cream

Krem tonifikues anti-rrudhë me vitamina 50 ml
L8,300.00 L5,810.00 -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Minus 417 Time Control Intense Recovery Peptide Eyes Control

Serum intensiv anti-rrudhë për zonën rreth syve 30 ml
L9,180.00 L6,426.00 -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Minus 417 Time Control Recovery A cream

Krem rigjenerues dhe anti-rrudhë për çdo lloj lëkure 50 ml
L8,300.00 L5,810.00 -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Minus 417 Whitening beauty mask

Maskë me efekt zbardhues 50 ml
L7,000.00 L4,900.00 -30%
Shtoje në shportë
Select your currency
ALL Lek Shqipërie
EUR Euro