info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

-417

Showing 1–20 of 23 results

Ofertë!
-20%

Minus 417 Re Define Micellar and Mineral Cleanser and Make Up Remover

Solucion micelar për heqjen e make-up-it dhe pastrimin e fytyrës 350 ml
3,500.00 L 2,800.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Minus 417 Time Control Intense Recovery Peptide Eyes Control

Serum intensiv anti-rrudhë për zonën rreth syve 30 ml
7,200.00 L 5,760.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Minus 417 Immediate Miracle Wrinkle Filler

Krem me efekt të menjëhershëm anti-rrudhë 30 ml
9,500.00 L 7,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Minus 417 Time Control Facial Active Serum

Serumi anti-rrudhë dhe hidratues 50 ml
7,200.00 L 5,760.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Minus 417 Recovery Mud Mask

Maskë rigjeneruese me argjilë 50 ml
9,500.00 L 7,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Minus 417 Time Control Firming Cream

Krem tonifikues anti-rrudhë me vitamina 50 ml
7,000.00 L 5,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Minus 417 Time Control Recovery A cream

Krem rigjenerues dhe anti-rrudhë për çdo lloj lëkure 50 ml
7,000.00 L 5,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Minus 417 Serenity Legend Anti-oxidant Hand Moisturizer

Krem hidratues anti-oksidant për duart 100 ml
1,850.00 L 1,480.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Minus 417 Serenity Legend Relaxing Foot Nourishing Cream

Krem ushqyes relaksues për këmbët 100 ml
2,300.00 L 1,840.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Minus 417 Mud Body Wrap

Maskë trupi me argjilë 500 gr
2,050.00 L 1,640.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Minus 417 Aromatic Balancing Body Scrub Milk and Honey

Eksfoljues trupi me aromë mjalti dhe qumështi 450 ml
3,800.00 L 3,040.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Minus 417 Aromatic Balancing Body Scrub Kiwi and Mango

Eksfoljues trupi me aromë kivi dhe mango 450 ml
3,800.00 L 3,040.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Minus 417 Aromatic Balancing Body Scrub Lavender

Eksfoljues trupi me aromë livando 450 ml
3,800.00 L 3,040.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Minus 417 Aromatic Deep Nutrition Body Butter Honey and Milk

Gjalpë ushqyes për trupin me aromë mjalti dhe qumështi 250 ml
3,800.00 L 3,040.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Minus 417 Aromatic Deep Nutrition Body Butter Kiwi and Mango

Krem ushqyes për trupin me aromë kivi dhe mango 250 ml
3,800.00 L 3,040.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Minus 417 Time Control Eye Set

Set anti-rrudhë për zonën rreth syve 30 ml + 30 ml
12,300.00 L 9,840.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Minus 417 Aromatic Deep Nutrition Body butter Lavender

Gjalpë ushqyes për trupin trupi me aromë Livando 250 ml
3,800.00 L 3,040.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Minus 417 Whitening beauty mask

Maskë me efekt zbardhues 50 ml
7,000.00 L 5,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Minus 417 Rich mineral hydrating soap

Sapun i pasur me minerale të Detit të Vdekur 125 gr
1,500.00 L 1,200.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Minus 417 Rejuvenating facial brightening night cream

Krem nate me efekt zbardhues 50ml
6,800.00 L 5,440.00 L -20%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare