info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing all 9 results

Ofertë!
-20%

La Roche Posay Toleriane Rosaliac AR SPF30

Hidratues me teksturë të lehtë, për lëkurë të thatë, të ndjeshme dhe kuperoze 50 ml
3,790.00 L 3,032.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm RosaRepair Fluid Emulsion SPF30+

Fluid mbrojtës që kujdeset për lëkurën e ndjeshme me tendencë për rozace 40 ml
5,070.00 L 4,056.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Froika Sunscreen Hydrating Fluid SPF50+

Fluid hidratues dhe mbrojtës për fytyrën dhe trupin 250 ml
4,800.00 L 3,840.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

ACM Medisun Cream SPF50+

Krem mbrojtës ndaj diellit, për çdo lloj lëkure 40 ml
2,000.00 L 1,900.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Nuxe Tanning Sun Oil Face and Body Spray SPF50

Mbrojte maksimale për fytyrën dhe trupin 150 ml
3,800.00 L 2,660.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Isispharma Uveblock SPF50+ Invisible Fluid

Fluid i lehtë, i padukshëm për mbrojtje të lartë ndaj diellit 40 ml
2,100.00 L 1,680.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Isispharma Uveblock Spf 30 Clean Derm

Krem me mbrojtje optimale nga UVA/UVB, pёr lёkurё tё yndyrshme 40 ml
2,140.00 L 1,712.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Isispharma Sun Neotone Radiance SPF50+ Pigmentation spots

Krem mbrojtës ndaj diellit, parandalues dhe trajtues i njollave në lëkurë 30 ml
2,890.00 L 2,312.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Isispharma Sun Ruboril Expert 50 + Tinted

Mbrojtje optimale ndaj UVA/UVB me Spf 50+, pёr lёkurё tё ndjeshme me rozacea. 40 ml
1,640.00 L 1,312.00 L -20%
Shtoje në shportë