info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 75 results

Ofertë!
-20%

Ahava Dunaliella Algae Peel-Off Mask

Maskë me algën Dunaliella, për një lëkurë të freskët dhe të butë 125 ml
5,880.00 L 4,704.00 L -20%
Shtoje në shportë

Harkontroll Man Hair Boosting Nutrition

Suplement ushqimor që nxit rritjen e flokëve te meshkujt 60 tableta
3,500.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Donna Life Pocket Drinks

Suplement ushqimor për mirëqënien e rrugëve urinare 16 bustina
1,840.00 L 1,564.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Biocollagenix Lift Compresse

Suplement ushqimor për një lëkurë të shëndetshme 60 tableta
4,320.00 L 3,672.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Quercetin 500 mg

Suplement ushqimor që mbështet funksionin imunitar sidomos gjatë virozave të stinës 100 kapsula
4,730.00 L 4,020.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Chlorophyll Liquid

Suplement ushqimor me veprim detoks dhe përmirësues i aromës së gojë 473 ml
3,780.00 L 3,213.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Grapeseed Oil

Vaj i farave të rrushit me veprim hidratues në lëkurë 118 ml
910.00 L 773.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Full Spectrum Mineral

Suplement ushqimor me minerale 120 kapsula
2,750.00 L 2,337.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now E-Oil 23000 UI

Vitaminë E, në formë vajore, për rigjenerim dhe hidratim 30 ml
2,950.00 L 2,507.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Copper Glycinate 3 mg

Suplement ushqimor me bakër, për mirëqënien e përgjithshme 120 tableta
1,820.00 L 1,547.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Calcium Ascorbate Powder

Suplement ushqimor me vitaminë C në formë pluhuri, me veti antioksiduese 227 g
2,310.00 L 1,963.00 L -15%
Shtoje në shportë

Salvia Vaj Esencial Rigoni

Vaj esencial rigoni me veprim anti-bakterial, anti-inflamator dhe antioksidues 10 ml
728.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Nutrileya NutriRegular Cardio

Suplement ushqimor që ndihmon në ruajtjen e niveleve normale të kolesterolit në gjak 20 tableta
2,250.00 L 1,910.00 L -15%
Shtoje në shportë

Nutrileya Nutridef Adulti

Suplement ushqimor që rrit imunitetin 20 tableta
1,800.00 L
Shtoje në shportë

Nutrileya Nutridef C

Suplement ushqimor me vitaminë C 40 tableta
1,100.00 L
Shtoje në shportë

Nutrileya Nutridef Bambini

Suplement ushqimor që rrit imunitetin e fëmijëve tuaj 200 ml
1,850.00 L
Shtoje në shportë

Nutrileya Nutriregular Cyst

Suplement ushqimor për mirëqenien e rrugëve urinare 20 tableta
1,700.00 L
Shtoje në shportë

Nutrileya Nutriregular Cyst Orto

Suplement ushqimor për mirëqenien e rrugëve urinare 20 bustina
2,150.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Vitamin Activ Cg Serum

Serum me vitaminë C. Pakëson rrudhat dhe i rikthen shkëlqimin lëkurës tuaj 30 ml
6,300.00 L 5,040.00 L -20%
Shtoje në shportë

BioCare Saw Palmetto Complex

Suplement ushqimor për mirëqenien e meshkujve 60 kapsula
4,740.00 L
Shtoje në shportë