info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Profili im

Krijimi i një profili (llogarie) në FarmaOn është një proçes i thjeshtë dhe i shpejtë.

Duke u regjistruar dhe duke krijuar profilin tuaj, ju keni mundësi të:

 • Bëni check-out të shpejtë;
 • Të njiheni nga sistemi i cili ruan adresat dhe të dhënat e tjera, duke mos qenë e nevojshme plotësimi i të dhënave në porositë pasardhëse;
 • Të keni një histori të porosive të kaluara dhe produkteve të blerë;
 • Të njoftoheni me email për ofertat dhe promocionet tona (nëse dëshironi).

Blerja e produkteve është e mundur edhe pa krijuar një llogari në FarmaOn.

Rregjistrohu këtu!

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare