info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Nivea Sun Tropical Bronze Intensive Braune & Seidige Haut SPF 6 Spray

Çmimi:1,220.00 L

Vaj mbrojtës ndaj diellit me SPF 6 dhe përshpejtues i nxirrjes për trupin.
200 ml

Stock: S’ka stok

SKU: NI205

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

200 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Vaj mbrojtës me SPF 6, i cili mbron lëkurën nga rrezet UVA & UVB si dhe përshpejton nxirjen intensive dhe afatgjatë.
Karoteni dhe vitamina E hidratojnë lëkurën, duke i dhuruar asaj një ndjesi të mëndafshtë.
Respekton lëkurën dhe planetin me formulën “Ocean respect” pa filtra UV oktinoksate, oksibenzone, oktokrilen dhe mikroplastikë.
Testuar dermatologjikisht.
Paketim i ricilkueshëm.

Përdorimi

Tundeni para përdorimit.
Hidhni nje sasi të konsiderueshme vaji në duar dhe aplikojeni butësisht në trup 30 minuta përpara ekspozimit në diell.
Riaplikojeni çdo 2 orë.

Përbërësit

Paraffinum Liquidum, Octocrylene, Caprylic/Capric Triglyceride, Dicaprylyl Ether, Butylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Isopropyl Stearate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Zea Mays Oil, Linalool, Limonene, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol , Perfumes, CI 40800

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping