info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Normaderm S.O.S Sulphur Anti-Spot Paste

Çmimi:2,150.00 L 1,827.50 L -15%

Trajtim i lokalizuar kundër akneve, me sulfur, niacinamide dhe acid salicilik.
20ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

20 ml

Skin Type

,

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Përkujdesje e targetuar në trajtë paste, e provuar klinikisht për veprimin e menjëhershëm në reduktimin e imperfeksioneve.

Formuluar me 10% sulfur, niacinamide dhe acid glikolik, pasta e sulfurit ndihmon në përtharjen e akneve aktive dhe qetësimin e inflamacionit në zonën përreth.
Formulë hipoalergjike.
Testuar nën kontrollin dermatologjik.
E përshtatshme për lëkurë të ndjeshme.

Përdorimi

Aplikojeni në mbrëmje lokalisht në aknet aktive. Plotësoni rutinën tuaj me një hidratues të përshtatshëm.

Përbërësit

AQUA / WATER
SULFUR
NIACINAMIDE
ZEA MAYS STARCH / CORN STARCH
GLYCOLIC ACID
STEARYL ALCOHOL
GLYCERIN
OCTYLDODECYL MYRISTATE
CETEARYL ALCOHOL
GLYCERYL STEARATE
SODIUM HYDROXIDE
ARGILLA / MAGNESUM ALUMINUM SILICATE
PEG-100 STEARATE
C13-14 ISOPARAFFIN
ALLANTOIN
CETEARETH-20
PHENOXYETHANOL
PHENYLETHYL RESORCINOL
TOCOPHERYL ACETATE
DISODIUM EDTA
LAURETH-7
HYDROGENATED LECITHIN
POLYACRYLAMIDE
ETHYLHEXYLGLYCERIN