info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Solgar Evening Primrose Oil 500mg

Çmimi:2,450.00 L 2,449.10 L -0%

Vaj i aguliçes
Paketim x 30 kapsula xhelatinore

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Suitable For

Lactose Gluten

Specific For

Përshkrimi

Vaji i aguliçes është një ndër vajrat me sasi më të lartë të acidit gama linolenik.
Përftohet nëpërmjet proçesit të presimit në të ftohtë, i cili ruan cilësitë natyrale të vajrit.
Nuk përdoren tretës kimikë gjatë proçesit të përftimit të vajit.
Vaji i aguliçes ndihmon në mirë-funksionimin e sistemit nervor, sistemit kardiovaskular dhe në pasjen e një lëkure të shëndetshme.
Qetëson simptomat e shfaqura te femrat para, gjatë dhe pas shfaqjes së menopauzës.
Pa gluten.
Pa derivate të grurit dhe produkte të bulmetit.
Pa sojë.
Pa maja.
Pa sheqer.
Pa natrium.
Pa aromatizues artificialë.
Pa ëmbëlsues.
Pa konservues.
Pa ngjyrues.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji, merrni medikamente ose keni një problem shëndetësor bisedoni me mjekun ose farmacistin tuaj para përdorimit të produktit.
Integratorët ushqimorë nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Ndërpritet në rastet e shfaqjes së efekteve anësore të padëshiruara.
Ruhet në temperaturë dhome.

Përdorimi

Rekomandohet të merren 1 deri në 3 kapsula xhelatinore në ditë pas ushqimit, ose siç këshillohet nga mjeku.

Përbërësit

Serving Size: 1 Softgel
Calories 5
Calories from Fat 5
Total Fat 0.5 g 1%
Evening Primrose Oil (Seed) providing: 500 mg
Linoleic Acid 365 mg
Gamma-Linolenic Acid 45 mg

Other Ingredients: Gelatin, Vegetable Glycerin.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping