info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Phyto Phytokeratine Extreme Cleansing Cream

Çmimi:2,520.00 L 2,268.00 L -10%

Krem pastrues për flokë të dëmtuar
75ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Hair Type

Action

, ,

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Formulim me një teksturë kremoze të përqëndruar që nuk shkumon.
Në sajë të pranisë së dekoktit të saponarias, pastron plotësisht skalpin dhe flokët.
Rigjeneron dhe riparon flokët.
Përkujdesja e duhur për flokë të shëndetshëm, me shkëlqim dhe të lehtë.

Përdorimi

Hidhet një sasi e vogël kremi në dorë dhe emulsifikohet. Aplikohet në skalp dhe në flokët e njomur paraprakisht.
Shtohet ujë që të formohet emulsion dhe lihet 2-3 minuta. Shpëlahet.
Për një trajtim më intensiv lihet rreth 5 minuta dhe më pas shpëahet.

Përbërësit

SAPONARIA OFFICINALIS LEAF/ROOT EXTRACT. CETEARYL ALCOHOL. ISODECYL NEOPENTANOATE. AQUA / WATER / EAU. BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE. STEARYL ALCOHOL. ADANSONIA DIGITATA SEED OIL. MAURITIA FLEXUOSA FRUIT OIL. HYDROXYETHYLCELLULOSE. DECYL GLUCOSIDE. PARFUM / FRAGRANCE. CITRIC ACID. CETEARETH-33. CHLORPHENESIN. TETRASODIUM EDTA. HYDROLYZED CORN PROTEIN. HYDROLYZED SOY PROTEIN. HYDROLYZED WHEAT PROTEIN. TOCOPHEROL. PHENOXYETHANOL. CI 75470/CARMINE. MALTODEXTRIN. 1306A.