info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Aqua Eye Contour Cream

Çmimi:2,500.00 L 1,875.00 L -25%

Krem hidratues për zonën rreth syve
15ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Formulim i përshtatshëm për t’u aplikuar në zonën rreth syve.
Në sajë të kombinimit të acidit hialuronik me peshë të vogël molekulare me atë me pëshë molekulare të madhe i ofron lëkurës hidratimin e munguar.
Kombinimi i kompleksit Eyeliss me atë Haloxyl zbehin qeset dhe rrathët e zinj në zonën rreth syve, ndërsa ekstraktet e aguliçes i japin lëkurës butësi dhe shkëlqim.
Pas një sërë përdorimesh lëkura duket më e re dhe më e hidratuar.
Testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht.
Testuar klinikisht.
Testuar për nikel, mërkur, paladium, krom dhe kobalt.
Pa parfum.
Jo komedogjenik.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë në zonën rreth syve.

Përbërësit

Aqua (Water) • Cetearyl Alcohol • Oleyl Erucate • Glycerin • Simmondsia chinensis (Jojoba) Seed Oil • Cera alba (Beeswax) • Glyceryl Stearate • Potassium Olivoyl Hydrolyzed Wheat Protein • PEG-100 Stearate • Glyceryl Oleate • Oryza sativa (Rice) Bran Oil • Myristyl Myristate • Dimethicone • Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil • Sodium Hyaluronate • Hydrolyzed Hyaluronic Acid • Olus (Vegetable) Oil • Oenothera biennis (Evening Primrose) Oil • Ceramide NP • Ceramide AP • Ceramide EOP • Sodium Lauroyl Lactylate • Hesperidin Methyl Chalcone • N-Hydroxysuccinimide • Dipeptide-2 • Palmitoyl Tetrapeptide-7 • Chrysin • Palmitoyl Tripeptide-1 • Tocopheryl Acetate • Hydroxyethylcellulose • Arginine • Xylitol • Steareth-20 • Retinyl Palmitate/Carrot Polypeptide • Glycine soja (Soybean) Oil • Ethyl Linolenate • Ethyl Oleate • Ethyl Linoleate • Phytosphingosine • Cholesterol • Biotin • Carbomer • Xanthan Gum • Tocopherol• Sodium Citrate • Citric Acid•Imidazolidinyl Urea • Methylparaben • Propylparaben • Ethylparaben • Butylparaben• Phenoxyethanol• Ethylhexylglycerin• Chlorhexidine Digluconate • Potassium Sorbate • Disodium EDTA • BHA • BHT.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping