info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Oral-B 3D White Replacement Head

Çmimi:1,182.00 L

Koka zëvëndësuese për furçat elektrike Oral-B 3D
Kuti x 2 koka zëvëndësuese

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

2 koka zëvëndësuese

Suitable For

Përshkrimi

Kokat zëvëndësuese për furçën elektrike Oral-B 3D White mundësojnë një higjienë orale korrekte.
Furça 3D ka vetinë të zbardhë dhëmbët në vetëm 2 javë, duke larguar mbetjet ushqimore.

Në sajë të një teknologjie të avancuar, që mundëson rrotullimin e kokës së furçës gjatë pastrimit të dhëmbëve, është zgjedhja ideale për një pastrim të plotë dhe dhëmbë të bardhë.
Koka e furçës elektrike duhet të zëvëndësohet çdo 3 muaj ose dhe më herët nëse fijet e saj dëmtohen.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping