info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Showing 1–48 of 1515 results

4U Pharma Babytol D3K

Vitaminë D3 dhe vitaminë K për fëmijë
30 kapsula

L1,765.00
Shto në shportë

A-Derma baume levres x 15 ml

Tubet për buzët 15ml

L1,100.00
Shto në shportë

A-Derma Cytelium Drying Lotion

Cytelium Locion përtharës për lëkura të ndjeshme dhe të irrituara

100 ml

L1,400.00
Shto në shportë

A-Derma Cytelium Drying Spray

Cytelium Spraj përtharës për fytyrën dhe trupin, për lëkura të ndjeshme dhe të irrituara

100 ml

L1,400.00
Shto në shportë

A-Derma Derm Intim pH 5.5

Xhel larës për zonat intime për lëkurë të ndjeshme dhe të irrituar

200 ml

L1,450.00
Shto në shportë

A-Derma Derm Intim pH 8

Xhel larës intim, për zona të ndjeshme dhe të irrituara

200 ml

L1,450.00
Shto në shportë

A-Derma Dermalibour Cream Reparatrice

Dermalibour Krem qetësues  dhe riparues për lëkura të ndjeshme dhe të irrituara

50 ml

L1,500.00
Shto në shportë

A-Derma Dermalibour Gel Moussant 250ml

Dermalibour Xhel Shkumues për lëkura të ndjeshme dhe të irrituara 250 ml.

L2,050.00
Shto në shportë

A-Derma Dermalibour stick

Dermalibour Stick qetësues dhe riparues për lëkura të ndjeshme dhe të irrituara

8g

L1,600.00
Shto në shportë

A-Derma Epitheliale A.H Duo Creme Ultra-Reparatrice 40 ml

Epithelial A.H DUO- Krem Riparues kundër shenjave për lëkurë të ndjeshme dhe të dëmtuar

40ml

L2,050.00
Shto në shportë

A-Derma Exomega Bain Apaisant 250ml

EXOMEGA Krem për Banjë zbutëse, për lëkura të thata dhe atopike 250ml.

L2,000.00
Shto në shportë

A-Derma EXOMEGA Control Baume 200ml

EXOMEGA Balsam zbutës për lëkura shumë të thata dhe atopike 200ml.

L3,000.00
Shto në shportë

A-Derma EXOMEGA Gel Lavant Emollient 2 en 1 500ml

EXOMEGA Xhel Larës për trupin dhe kokën, për lëkura shumë të thata dhe atopike

500ml

L2,700.00
Shto në shportë

A-Derma Exomega Gel moussant emollient

EXOMEGA Xhel Larës për lëkura shumë të thata dhe atopike

500ml

L2,700.00
Shto në shportë

A-Derma Exomega Huile Nettoyante Emolliente

EXOMEGA Vaj pastrues për lëkurë të thatë dhe atopike

200ml

L1,700.00
Shto në shportë

A-Derma Exomega Lait Emollient 200 ml & 400 ml

EXOMEGA Qumësht zbutës për lëkura të thata dhe atopike 200ml & 400ml.

L2,400.00L3,000.00
Zgjidh opsionet

A-Derma Hand Cream

Krem riparues për duart

50 ml

L1,200.00
Shto në shportë

A-Derma Pain Dermatologique soap-free 100g

A-derma sapun për lëkura delikate 100g.

L950.00
Shto në shportë

A-Derma Primalba gel lavant doucer bebe

Primalba Xhel larës për lëkurën delikate të foshnjave

500ml

L2,000.00
Shto në shportë

Accu-Check Active Blood Glucose Monitor

Aparat glicemie Accu-Check Active

L500.00
Shto në shportë

Accu-Check Active Blood Glucose Test Strips

Fisha Accu-Check për matjen e
glukozës në gjak
Kuti me 50 fisha

L2,100.00
Shto në shportë

Accu-Check Softclix Lancets

Gjilpëra Accu-check
për aparat glicemie

L500.00L1,250.00
Zgjidh opsionet

Aconitum Potenzine Superior

Stimulues për meshkuj
Kuti x 30 kapsula

L1,950.00
Shto në shportë

Alinter Group Eros Spray

Spraj me lidokainë
14ml

L1,020.00
Shto në shportë

Alpifluor Drops

Integrator me fluor për fëmijë
10ml

L1,500.00
Shto në shportë

AP Pharm FertAid

Suplement fertiliteti për meshkuj
Kuti x 60 tableta

L9,000.00
Shto në shportë

ATC Çaj Afrodiziak Bio

Përzierje bimore nxitëse dhe stimulante e seksit

90 g

L180.00
Shto në shportë

ATC Çaj Anti-azmatik Bio

Përzierje bimore që ndihmon në mjekimin e astmës bronkiale

90 g

L180.00
Shto në shportë

ATC Çaj Anti-celulit Bio

Përzierje bimore për largimin e ujrave nga trupi

90 g

L180.00
Shto në shportë

ATC Çaj Anti-diabetik Bio

Çaj me përzierje bimore natyrore për uljen e niveleve të sheqerit në gjak

100 g

L180.00
Shto në shportë

ATC Çaj Anti-duhan Bio

Përzierje bimore dezintoksikimin e organizmit nga nikotina e duhani. 90 g

L180.00
Shto në shportë

ATC Çaj Anti-grip Bio

Përzierje bimore kundër të ftohtit dhe temperaturës

90 g

L180.00
Shto në shportë

ATC Çaj Anti-kolesterol Bio

Përzierje bimore kundër kolesterolit

95 g

L180.00
Shto në shportë

ATC Çaj Anti-reumatizmal Bio

Përzierje bimore kundër dhimbjeve të shkaktuara nga reumatizma dhe artriti

90 g

L180.00
Shto në shportë

ATC Çaj Anti-variçe Bio

Përzierje bimore për lehtësimin e variçeve

90 g

L180.00
Shto në shportë

ATC Çaj Aromatiko-mjekësor Bio

Përzierje bimore për Çdo moshë e pasur me vitamina, 100 % natyror

100 g

L180.00
Shto në shportë

ATC Çaj Aronia Fruit Bio

Çaj me përbërje të frutit të aronias (chokeberry)

90 g

L200.00
Shto në shportë

ATC Çaj Bar blete Bio

Çaj bimor me bar blete (melissa officinalis)

90 g

L180.00
Shto në shportë

ATC Çaj Ekspektorant Bio

Përzierje bimore për pastrimin nga gëlbaza

90 g

L180.00
Shto në shportë

ATC Çaj Fier Guri Bio

Çaj bimor me fier guri
(ceterach offinarum).
100% organik 90 g

L180.00
Shto në shportë

ATC Çaj Fletë Mente Bio

Çaj bimor me përbërje të mentes (Spearmint)

90 g

L180.00
Shto në shportë

ATC Çaj fruta pylli Bio

Miksimi i fryteve të bimëve
aromatiko-mjekësore tërësisht të egra të rritura në pyjet tanë

100 g

L180.00
Shto në shportë

ATC Çaj Fryte Boronice Bio

Çaj me përbërje të fryteve te boronicës
(vaccinum myrtillas) 90 g

L450.00
Shto në shportë

ATC Çaj Gjethe Sene Bio

Çaj me përbërje gjethe sene.

65 g

L180.00
Shto në shportë

ATC Çaj Hibiscus Bio

Lule hibiscus (bibiscus rosa sinesis)

90 g

L180.00
Shto në shportë

ATC Çaj Hipnotik Bio

Përzierje bimore kundër pagjumësisë

85 g

L180.00
Shto në shportë

ATC Çaj i mëlçisë Bio

Përzierje bimore për mëlçinë e zezë

90 g

L180.00
Shto në shportë

ATC Çaj i zi Bio

Çaji Rusit (camellia sinesis). 85 g.

L180.00
Shto në shportë