info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Curaprox BeYou Challenger Toothpaste

Çmimi:1,430.00 L 1,144.00 L -20%

Pastë dhëmbësh Be You Challenger
60 ml

Stock: Ka stok

SKU: CURA059
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

60 ml

Suitable For

Pastë dhëmbësh me një shije unike të krijuar nga kombinimi i dëllinjës me hurmën.
Prania e tanineve i jep pastës shijen e xhinit.

Kombinimi i glukozë oksidazës me hydroxiapatite dhe substanca natyrale siguron një zbardhje enzimatike, pa i dëmtuar dhëmbët.
Si ëmbëlsues janë përdorur xilitoli dhe sheqeri i thuprës, të cilët forcojnë dhëmbët dhe parandalojnë dëmtimin e tyre nga bakteret.
Ekstraktet e bimëve ekinacea, portokall dhe kthetra e djallit parandalojnë inflamacionin e mishrave të dhëmbëve.

Pasta përmban dhe pluhur menteje i cili ofron një freski që zgjat.
Pa SLS.
Pa triclosan.
Pa plastikë.

Ka një vlerë të RDA-së afërsisht 50.

Rekomandohet të përdoret 2-3 herë në ditë, për larjen e dhëmbëve.