info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Curaprox CS5460 Ortho Toothbrush

Çmimi:760.00 L 608.00 L -20%

Furçë dhëmbësh ultra e butë për aparatura dentale
Paketim x 1 furçë

Stock: Ka stok

SKU: CURA001
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

1 furçë

Suitable For

Furçë e dizenjuar për të pastruar plotësisht dhe në mënyrë komode dhëmbët te personat me aparate dentare.
Delikate me mishrat e dhëmbëve.

Përmban 5460 fije prej materiali Curen, me funde të rrumbullakëta, me diametër 0.1 mm, të grupuara në dy rreshta duke e lënë mesin bosh (zona e aparatit dentar).
E pranishme në disa ngjyra.

Rekomandohet të përdoret 2-3 herë në ditë, për larjen e dhëmbëve.