info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Curaprox Black is White Set

Çmimi:3,300.00 L 2,640.00 L -20%

Pastë dhe furçë dhëmbësh për zbardhim
Tubet x 90 ml + 1 furçë

Stock: Ka stok

SKU: CURA020
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

90 ml

Suitable For

Set pastrues me pastë dhëmbësh dhe furçë dhëmbësh.

Black is White është një pastë dhëmbësh e formuluar me karbon.
Raealizon zbardhje të dhëmbëve pa i dëmtuar ata.
Karboni ka aftësi të absorbojë papastërtitë, taninet, fenolet dhe mbetjet e tjera që shkaktojnë ngjyrosje të dhëmbëve.

Krahas karbonit pasta përmban:
– hydroxyapatite – parandalojnë formimin e kariesit, riparojnë ulceracionet e gojës;
– monofluorphosphat natriumi – parandalon formimin e kariesit;
– sistem enzimatik – mbështet prodhimin e pështymës;
– filtra fizikë blu – i bëjnë dhëmbët të duken më të bardhë.

Me shije limoni.

Pa SLS.
Pa triclosan.
Pa agjentë zbardhues.
Pa mbetje plastike.

Përdoret për të rritur.
Rekomandohet të përdoret 3 herë në ditë.
Për 30 minuta mbas aplikimit të pastës nuk duhet të konsumohet ushqim apo lëngje.

Sodium monofluorophosphate (0.723%)
Potassium thiocyanate (0.02%)
Aqua, sorbitol, glycerin, hydrated silica, charcoal powder, aroma, argilla, decyl glucoside, cocamidopropyl betaine, sodium monofluorophosphate, tocopherol, mica, xanthan gum, hydroxyapatite (nano), titanium dioxide, microcrystalline cellulose, maltodextrin, potassium acesulfame, sodium benzoate, potassium chloride, potassium sorbate, menthyl lactate, methyl diisopropyl propionamide, ethyl menthane carboxamide, zea mays starch, stearic acid, cetearyl alcohol, citrus limon peel oil, citric acid, lactoperoxidase, glucose oxidase, amyloglucosidase, tin oxide, sodium bisulfite, hydrogenated lecithin, limonen, CI75810, CI77289.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.