info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Ahava pRetinol Cream

Çmimi:11,280.00 L 9,024.00 L -20%

Krem me retinol, me veprim ushqyes dhe anti-rrudhë

50 ml

Stock: S’ka stok

SKU: AHAVA12
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

50 ml

Specific For

Skin Type

Suitable For

Krem multi-funksional që përmban patentën ekskluzive pRetinol™ të AHAV-ës, e cila furnizon lëkurën me prekursorë  të retinolit që lëkura i shndërron në retinol.

Është një alternativë e sigurt “nga natyra në lëkurë”, krijuar për t’i ofruar lëkurës tuaj të gjitha përfitimet e retinolit dhe asnjë nga efektet anësore.

Karakteristikat:

  • pakëson rrudhat.
  • hidraton lëkurën.
  • ju ofron një pamje rinore.

I përshtatshëm për çdo lloj lëkure.

Nuk përmban:

  • alkool.
  • parabene.
  • OMGJ.

I përshtatshëm për veganë.

I sigurt në shtatzëni.

Aplikohet në fytyrën e pastruar paraprakisht në mëngjes dhe në darkë.

Aqua (Mineral Spring Water), Undecane, Cetearyl Alcohol, Isodecyl Isononanoate, Glycerin, Stearyl Dimethicone, Myristyl Myristate, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Glycol Stearate, Glyceryl Stearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Tridecane, Caprylyl Methicone, Saccharide Isomerate, Propanediol (Corn Derived), Phenoxyethanol, Peg-40 Stearate, Peg-12 Dimethicone/Ppg-20 Crosspolymer, Ceteareth-20, Allantoin, Parfum (Fragrance), Linalool, Geraniol, Hydroxycitronellal, Citronellol, Chlorphenesin ,Ethyl Lauroyl Arginate Hcl, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sodium Citrate, Citric Acid, Corn Starch Modified, Zea Mays (Corn) Starch,Red 40 (CI 16035), Zea Mays (Corn) Oil, Ethylhexylglycerin,Hydrolyzed Corn Protein, Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Extract, Spilanthes Acmella Flower Extract, Aloe Barbadensis (Aloe-Vera) Leaf Juice, Tocopherol (Vitamin E), Beta-Carotene, Niacinamide, Dunaliella Salina (Dead Sea Alga) Extract, Maris Aqua (Dead Sea Water/Osmoter

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.