info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Health Aid Osteoflex Cream

Çmimi:2,190.00 L 1,752.00 L -20%

Suport optimal për kyçet, muskujt dhe artikulacionet.
100 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

100 ml

Specific For

Suitable For

Osteoflex krem për nyje dhe kërce të shëndetshëm.
Një kombinim unik i glukozaminës, kondroitinë sulfatit dhe mentolit, i cili ndihmon në funksionin normal të muskujve dhe në rritjen e fleksibilitetit të artikulacioneve.
I përshtatshëm për meshkuj dhe femra të të gjitha moshave.

Tabletat Osteoflex mund të jenë të dobishme për:

– Të moshuarit që kanë nevojë të ushqejnë nyjet e tyre dhe të rindërtojnë kërcin për të siguruar fleksibilitet.
– Personat që përjetojnë dhimbje, ngurtësi ose enjtje në kyçet e tyre (veçanërisht në gjunj).
– Personat që përjetojnë dhimbje artriti në shpinë dhe qafë.
– Atletët që duhet të ofrojnë mbështetje shtesë për kyçet e tyre për të shmangur lëndimet.

Nuk përmban:
– glikole
– SLES/SLS
– parabeneTEA
– PEG’s.
– ngjyrues artificialë dhe aromë
– produkte me bazë shtazore.

– Ph i balancuar.
– Eko-miqësor.

Kujdes:

Shmangni kontaktin me sytë. Nëse kjo ndodh, shpëlajeni tërësisht me ujë të ngrohtë.
Mos e aplikoni në lëkurë të irrituar.
Ndërpriteni nëse shfaqet acarim ose skuqje e lëkurës.
Vetëm për përdorim të jashtëm.
Ruani në një vend të freskët dhe të thatë larg nga rrezet e diellit; larg fëmijëve.

Të rriturit dhe fëmijët mbi 12 vjeç, lyerje lokale 2-3 herë në ditë në zonën e interesuar.

Aqua,
Cetearyl Alcohol
Methyl Salicylate
Almond Oil
Eucalyptus Oil
Menthol
Stearic Acid
Glyceryl Stearate
Phenoxyethanol
Chondroitin Sulphate
D-Glucosamine
Ethylhexylglycerin
Sodium Hydroxide
Limonene

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.