info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Caudalie Crème Exfoliante Désincrustante

Çmimi:3,280.00 L 2,952.00 L -10%

Eksfoljues i thellë i përshtatshëm për çdo lloj lëkure
75 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

75 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Pastron dhe njëtrajtëson teksturën e lëkurës, pa shkaktuar tharje.
Ky veprim arrihet falë mikro-rruazave eksfoljuese të rërës vullkanike, të kombinuara me ujin hidratues dhe qetësues të rrushit.
Lëkura rifiton freskinë dhe shkëlqimin e saj.
Aromat e kombinuara të qitros, nenexhikut dhe portokallit të ëmbël japin një ndjenjë të vërtetë rehatie.

Uji organik i rrushit: Hidratues dhe qetësues.
Mentoli organik: 100% me origjinë natyrale dhe organike. Veti freskuese.
Mikrorruazat vullkanike të rërës: Rërë vullkanike nga pluhuri i llavës. Pastrues i thellë, eksfoljues.

98% përbërës me origjinë natyrale.
I testuar dermatologjikisht.
Produkt vegan.

Aplikojeni në lëkurën e lagur një deri në dy herë në javë. Masazhoni butësisht me lëvizje rrethore, duke u përqëndruar në zonën T (hundë, ballë, mjekër) dhe duke shmangur konturin e syve. Shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Këshilla nga vinoterapistët:
Miksoni Deep Cleansing Exfoliator me Instant Foaming Cleanser për një efekt pastrues të thellë.

AQUA/WATER/EAU, HEXYLDECYL STEARATE, PUMICE, GLYCERIN, GLYCERYL STEARATE, PENTAERYTHRITYL DISTEARATE, ARACHIDYL ALCOHOL, VITIS VINIFERA (GRAPE) FRUIT WATER, BEHENYL ALCOHOL, POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6, ARACHIDYL GLUCOSIDE, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, TOCOPHEROL, CAPRYLYL GLYCOL, POTASSIUM SORBATE, MENTHOL, XANTHAN GUM, CITRIC ACID, LIMONENE, SODIUM PHYTATE, VITIS VINIFERA (GRAPE) JUICE, SODIUM BENZOATE, PARFUM (FRAGRANCE).

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.