info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Curasept ADS 020 Protective Mouthwash

Çmimi:1,160.00 L 928.00 L -20%

Shpëlarës për gojën me veprim mbrojtës
200 ml

Stock: Ka stok

SKU: CURAS025
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

200 ml

Suitable For

Shpëlarës për gojën i rekomanduar të përdoret nga persona me sistem imunitar të dobët, të cilët priren të kenë probleme me mishrat e dhëmbëve.

Qetëson irritimet e mukozës së gojës dhe ul inflamacionin që shkaktohet nga:
-tharja e gojës;
-ilaçet, duhani, stresi;
-infeksionet dhe patologjitë e ndryshme;
-radioterapia.

Veprimin e realizon në sajë të kombinimit të klorheksidinës me kolostrumin dhe ko-polimerin PVP-VA.
Nuk përmban alkool.

Rekomandohet të përdoret 2 herë në ditë, pas larjes së dhëmbëve.
Bëhet shpëlarje e gojës me një sasi prej 10 ml solucion.
Nuk duhet të gëlltitet.
Për të paktën 30 minuta pas përdorimit mos konsumoni kafe, çaj ose verë të kuqe.