info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Showing all 10 results

Ofertë!
-30%

Bioderma Sebium Global Cover Soin Intense Purifiant Haute Couvrance

Përkujdesje trajtuese dhe unifikuese për lëkurë të kombinuar dhe me tendencë akneike 30ml
4,455.00 L 3,118.50 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bioderma Sebium Global Soin Intense Purifiant

Hidratues intensiv dhe trajtues për lëkurë të yndyrshme dhe me tendencë akneike 30ml
2,913.00 L 2,039.10 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Rilastil D-Clar Depigmenting Concentrate in drops

Serum depigmentues 30ml
5,460.00 L 4,914.00 L -10%
Shtoje në shportë

Korff Absolute Multi-Active Lifting Regenerating Treatment

Trajtim rigjenerues anti-rrudhë absolut me efekt lifting
9,800.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Ideal Soleil Anti-Ageing SPF 50+

Krem anti-age mbrojtës ndaj diellit 50ml
3,400.00 L 2,890.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Lierac Sebologie Blemish Correction Regulating Gel

Xhel korrigjues i parregullsive të lëkurës 40ml
3,690.00 L 3,321.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Lierac Sebologie Blemish Correction Keratolytic Solution

Solucion keratolitik korrigjues i parregullsive të lëkurës 100ml
3,000.00 L 2,700.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Lierac Foaming Cream Double Cleanser

Krem pastrues për fytyrën, me efekte të dyfishtë, për lëkurë mikse. 150ml
2,500.00 L 2,250.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Lierac Lumiologie Day and Night Dark Spot Correction Double Concentrate

Trajtim dite dhe nate kundër njollave të errëta të lëkurës 30ml
6,590.00 L 5,931.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Skincode Extra Gentle Resurfacing Cream

Krem eksfoljues për të gjithë tipet e lëkurës 75 ml
3,980.00 L 3,383.00 L -15%
Shtoje në shportë