info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

alfahidroksi acide

Showing all 11 results

Ofertë!
-10%

Germaine de Capuccini Purexpert Refiner Essence Normal / Combination Exfoliating Fluid

Tonik eksfoljues për lëkurë të kombinuar. 200 ml
4,000.00 L 3,600.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Germaine de Capuccini Balancing Purifying Lotion

Locion pastrues dhe balancues, specifik për lëkurë të kombinuar dhe të yndyrshme. 200 ml
4,000.00 L 3,600.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Vinoperfect Masque Peeling Glycolique

Maskë me acid glikolik dhe viniferinë e cila i dhuron shkëlqim lëkurës. 75 ml
3,560.00 L 3,204.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bioderma Sebium Global Soin Intense Purifiant

Hidratues intensiv dhe trajtues për lëkurë të yndyrshme dhe me tendencë akneike 30ml
3,150.00 L 2,205.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Rilastil D-Clar Depigmenting Concentrate in drops

Serum depigmentues 30ml
5,460.00 L 4,095.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Korff Absolute Multi-Active Lifting Regenerating Treatment

Trajtim rigjenerues anti-rrudhë absolut me efekt lifting
9,800.00 L 7,350.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Vichy Capital Soleil Anti-Ageing 3-in-1 SPF 50

Krem anti-age mbrojtës ndaj diellit 50ml
3,400.00 L 2,720.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Sebologie Blemish Correction Keratolytic Solution

Solucion keratolitik korrigjues i parregullsive të lëkurës 100ml
3,000.00 L 2,550.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Sebologie Blemish Correction Regulating Gel

Xhel korrigjues i parregullsive të lëkurës 40ml
3,690.00 L 3,136.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Foaming Cream Double Cleanser

Krem pastrues për fytyrën, me efekte të dyfishtë, për lëkurë mikse. 150ml
2,500.00 L 2,125.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Lumiologie Day and Night Dark Spot Correction Double Concentrate

Trajtim dite dhe nate kundër njollave të errëta të lëkurës 30ml
6,590.00 L 5,601.50 L -15%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping