info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Caudalie Vinoperfect Masque Peeling Glycolique

Çmimi:3,560.00 L 3,204.00 L -10%

Maskë me acid glikolik dhe viniferinë e cila i dhuron shkëlqim lëkurës.
75 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

75 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Formulim ideal për të gjitha femrat që duan të kenë lëkurë të shëndetshme me shkëlqim.
Largon qelizat e vdekura të lëkurës dhe përmirëson strukturën e lëkurës, duke i dhuruar shkëlqim në vetëm 10 minuta.
Lëkurat shumë të ndjeshme duhet të tregojnë kujdes.

Viniferina: Një përbërës i patentuar i Caudalie, i cili ofron një veprim korrigjues të njollave të errëta, 62 herë më të fuqishëm se vitamina C.
Acidi glikolik: Eliminon qelizat e vdekura të lëkurës dhe jep shkëlqim.
AHA: 100% me origjinë natyrale. Stimulojnë rigjenerimin qelizor.

96% përbërës me origjinë natyrale.
I testuar dermatologjikisht.
Produkt vegan.

Aplikojeni maskën Vinoperfect dy herë në javë në lëkurën e thatë, duke shmangur konturin e syve.
Lëreni për 10 minuta, më pas shpëlajeni me ujë të vakët.

AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, SORBITAN STEARATE, GLYCERYL STEARATE SE, CETEARYL ALCOHOL, TRIHEPTANOIN, SODIUM ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, CETYL ALCOHOL, SILICA, SQUALANE, VITIS VINIFERA (GRAPE) SEED OIL, PALMITOYL GRAPEVINE SHOOT EXTRACT, C15-19 ALKANE, GLYCOLIC ACID, BISABOLOL, BENZYL ALCOHOL, SODIUM HYDROXIDE, CITRIC ACID, CAPRYLYL GLYCOL, LACTIC ACID, XANTHAN GUM, POLYGLYCERYL-6 LAURATE, ARGININE, PAEONIA LACTIFLORA ROOT EXTRACT, TARTARIC ACID, POLYGLYCERIN-6, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, TOCOPHEROL, SORBITAN OLEATE, GLUCOSE, DEHYDROACETIC ACID, SORBITAN ISOSTEARATE, ACER SACCHARUM (SUGAR MAPLE) EXTRACT, CARBOMER, SODIUM PHYTATE, PAPAIN, 1,2-HEXANEDIOL, ALGIN, CITRUS LIMON (LEMON) PEEL OIL, PARFUM (FRAGRANCE).

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.