[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Germaine de Capuccini Purexpert Refiner Essence Normal / Combination Exfoliating Fluid

Çmimi:4,000.00 L 3,200.00 L -20%

Tonik eksfoljues për lëkurë të kombinuar.
200 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

Masa

200 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Purexpert Refiner Essence është formuluar specifikisht për lëkurën e re, të kombinuar që shfaq shenja dhe imperfeksione.
Kjo esencë eksfoljuese largon qelizat e vdekura dhe i dhuron lëkurës shkëlqim dhe butësi të menjëhershme.
Eksfolion, pastron dhe minimizon poret e dukshme.

Kjo esencë do të ndihmojë gjithashtu në neutralizimin e ndikimit që stresi emocional mund të prodhojë në lëkurë (veçanërisht në lëkurën e re).

Në përmbajtje ka acid salicilik, alfa hidroksi acide dhe një fitokompleks për reduktimin e stresit me origjinë nga farat e melit.
I përshtatshëm për meshkuj, femra dhe adoleshentë.

Përdorimi

Përdoreni pas pastrimit të lëkurës.
Hidhni disa pika të esencës në pëllëmbën e dorës dhe masazhojeni butësisht në lëkurë derisa të përthithet.

Përbërësit

Aqua (Water), Alcohol Denat., Pentylene Glycol, Citrus Medica Limonum (Lemon) Fruit Extract, Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract, Ananas Sativus (Pineapple) Fruit Extract, Hydrolyzed Caesalpinia Spinosa Gum, Glycerin, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Xanthan Gum, Diphenylsiloxy Phenyl Trimethicone, Passiflora Edulis Fruit Extract, Salicylic Acid, Polyglyceryl-10 Myristate, Ethylhexylglycerin, Hydrolyzed Millet, Sodium Bisulfite, Potassium Sorbate, Disodium EDTA, Triethylhexanoin, Phenoxyethanol, Triethanolamine, CI 60730