info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Topicrem Hydra + Ultra- Hydratant Serum

Çmimi:3,500.00 L 2,450.00 L -30%

Serum hidratues për lëkurë të ndjeshme dhe të dehidratuar
30 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

30 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Serum i freskët dhe i lehtë i cili depërton menjëherë në lëkurë, me aromë lulesh.
Përmban ujë bio-aktiv i cili stimulon fluksin e hidratimit në zemër të qelizave të lëkurës.

• Rivendos shkëlqimin e lëkurës
• Siguron mbrojtje kundër ndotjes
• Hidratim intensiv 24-orësh

Lëkura është e rihidratuar, rrezatuese dhe plot gjallëri.
+ 115% * hidratim.
Jo-komedogjenik.

Aplikohet në mëngjes dhe / ose në darkë në fytyrë dhe qafë

AQUA (WATER) . GLYCERIN . C13-15 ALKANE . CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE . INOSITOL . XYLITYLGLUCOSIDE . HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER . TAURINE . BETAINE . ANHYDROXYLITOL . 1,2-HEXANEDIOL . ALPHA-GLUCAN OLIGOSACCHARIDE . GLYCERYL CAPRYLATE . XYLITOL . PROPANEDIOL . SODIUM HYALURONATE . POLYSORBATE 60 . GLUCOSE . CHLORPHENESIN . LAMINARIA OCHROLEUCA EXTRACT . SORBITAN ISOSTEARATE . GLUCOMANNAN . BIOSACCHARIDE GUM-4 . SOPHORA JAPONICA FLOWER EXTRACT . LACTIC ACID . PARFUM (FRAGRANCE)

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.