info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Youth Lab Cleansing Radiance Mask

Çmimi:400.00 L 320.00 L -20%

Maska një përdorimshe hidratuese dhe seboreduktuese
2x6ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Skin Type

Specific For

Suitable For

, ,

Maskë rivitalizuese dhe pastruese për të gjitha llojet e lëkurës, veçanërisht e përshtatshme për rregullimin e yndyrës dhe minimizimin e poreve në lëkurat mikse / të yndyrshme. Kombinimi I ekstraktit të bimëve

Wintergreen-Acidit Salicilik natyral-me Acidin Glikolik bën të mundur një eksfolim të lehtë duke I kthyer lëkurës shkëlqimin natyral.
Ekstrakti Epilobium qetëson parametrat e lëkurës.
Ingredientët idealë për lekurat mikse/të yndyrshme si Zinku, PCA dhe ekstrakti i kërpurdhës rregullojnë dhe njëtrajtësojnë teksturën duke zvogëluar poret e zmadhuara.

Aplikoni pas pastrimit, mbi fytyrë dhe qafë, duke shmangur konturin rreth syve. Lëreni të veprojë për 10-15 minuta. Për lëkurat e ndjeshme këshillohet që produkti të qendrojë 5 minuta ose më pak. Shplani plotësisht me ujë të vakët dhe thani lëkurën. Sugjerim për lëkurën mikse/të yndyrshme : 1 deri në 2 herë ne javë, për tipet tjera të lëkurës: sipas nevojës.

SLES Free, SLS Free, Silicone Free, Ethanolamine Free, Vegan, Soy Free, Wheat Free, Formaldehyde Free, Mineral Oil Free, Phthalate Free, Pcm and Nitro Musk Compounds Free

Aqua, Kaolin, Glycerin, C12-20 Acid PEG-8 Ester, Magnesium Aluminum Silicate, Glycolic Acid, Titanium Dioxide, Isodecyl Salicylate, C12-13 Alkyl Lactate, Parfum, Butylene Glycol, Gaultheria Procumbens Leaf Extract, Menthyl Lactate, Benzyl Alcohol, Xanthan Gum, Zinc PCA, Sodium Dehydroacetate, Alcohol, Allantoin, Epilobium Angustifolium Leaf Extract, Sodium Hydroxide, Fomes Officinalis Extract, Dehydroacetic Acid, Sodium Phytate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Hydrogenated Vegetable Oil, Citrus Aurantifolia Peel Oil Distilled, Geraniol, Linalool, Citronellol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.