info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Set- Lëkurë e dehidratuar

Çmimi:7,640.00 L 5,700.00 L -25%

Larës, serum dhe maskë për hidratim të thellë të lëkurës

Çmim promocional

Informacion shtesë

Rilastil Sun System Water Touch Moisturizing Fluid SPF 50+

Brand

Formulimi

Skin Type

Action

,

Suitable For

Spf

Specific For

,

Rilastil Sun System Transparent Spray SPF 30

Brand

Formulimi

Skin Type

Action

,

Suitable For

Spf

Specific For

Avene Spray Enfants SPF 50+

Brand

Formulimi

Skin Type

Suitable For

Spf

Action

,

Specific For

,

Vichy Eau Thermale

Brand

Formulimi

Skin Type

Action

,

Suitable For

, ,

Specific For

,

Set me çmim promocional.

Një lëkurë e shëndetshme është një lëkurë e hidratuar.

Ky set përmban produkte të nevojshme për hidratim të thellë të lëkurës.

Seti përmban:

  1. Rilastil Aqua larës me acid hialuronik 200 ml
  2. Rilastil Aqua Intense Spray – 100 ml
  3. Rilasil Aqua maskë hidratuese -75 ml
  4. Disk silikoni për masazh & pastrim të thellë – DHURATË