info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Jowae Youth Concentrate Detox & Radiance Night

Çmimi:3,770.00 L 3,016.00 L -20%

Serum i cili zbeh zonat e hiperpigmentuara.
I përshtatshëm për çdo lloj lëkure.
30 ml

Stock: Ka stok

SKU: JOWAE32
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

30 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Serum me lumifenole antioksidante dhe ekstrakte të çajit të zi të fermentuar.
I përshtatshëm për çdo lloj lëkure, edhe ato më sensitive.
Ndihmon uniformizimin e ngjyrës së lëkurës dhe zbeh hiperpigmentimet.
I jep fytyrës shkëlqim.
Testuar nën kontroll dermatologjik.

Kur zgjoheni, lëkura juaj ndihet e detoksifikuar dhe rinia e saj riaktivizohet dukshëm. Është e unifikuar dhe më e butë.
Lëkura është e freskët dhe me shkëlqim. Njollat ​​janë reduktuar dukshëm.

Aplikojeni çdo mbrëmje para kujdesit të përditshëm të lëkurës.
Shmangni zonën e syve.

AQUA / WATER / EAU. GLYCERIN. SACCHAROMYCES/XYLINUM/BLACK TEA FERMENT. NIACINAMIDE. DIMETHICONE. SODIUM ACRYLATES COPOLYMER. HYDROGENATED POLYDECENE. LAUROYL LYSINE. PEG-7 GLYCERYL COCOATE. PARFUM / FRAGRANCE. PLANTAGO LANCEOLATA LEAF EXTRACT. HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL. PHOSPHOLIPIDS. POLYGLYCERYL-10 STEARATE. SODIUM LACTATE. TROMETHAMINE. SALICYLIC ACID. CITRIC ACID. SODIUM PCA. TETRASODIUM EDTA. GLYCOLIC ACID. LACTIC ACID. MALIC ACID. SEMPERVIVUM TECTORUM EXTRACT. TOCOPHEROL. GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL. POTASSIUM SORBATE. PYRUVIC ACID. SODIUM BENZOATE. TARTARIC ACID. PANCRATIUM MARITIMUM EXTRACT. XANTHAN GUM. 1415A.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.