info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Plasmon Biscotto dei Grandi 5 Cereali

Çmimi:460.00 L

Biskota për të rritur me 5 drithëra
270 g

Stock: Ka stok

SKU: PL133
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

270 g

Suitable For

Biskotat Plasmon synojnë t’u kthejnë dhe njëherë në periudhën e fëmijërisë.
– Shije origjinale Plasmon.
– Formulë e re me 5 drithëra.
– Porcione teke që mund t’i mbani gjithmonë me vete.

Të ruhen në një vend të freskët dhe të thatë.

Cereal flour (48.1% wheat, 1.7% corn, 1.7% rice, 1.7% barley)
Sugar
Sunflower oil
Wheat starch
Wheat bran
Oat flakes (1.7%)
Barley malt extract
Skimmed milk powder
Raising agents (sodium hydrogen carbonate, ammonium hydrogen carbonate, sodium hydrogen pyrophosphate)
Aromas
salt

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.