info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Caudalie Moisturizing Hand Cream Trio

Çmimi:2,000.00 L

Set promocional i cili përmban 3 kremra hidratues dhe riparues për duart dhe thonjtë në formate 30 ml me aroma të ndryshme.

Stock: Ka stok

SKU: CAUD086

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

30 ml

Specific For

Suitable For

Set hidratues i duarve i cili përmban kremin për riparimin e duarve dhe thonjve në formate udhëtimi 30 ml, në 3 aroma të ndryshme që mund t’i përdorni gjatë çdo sezoni.

Kremi i duarve Vinotherapist 30 ml
Ushqen dhe riparon duart e thata pa lënë pas ndjesinë e yndyrshme, ndërkohë që i mbron nga dehidratimi dhe agresorët e jashtëm. Lëkura është më e butë, thonjtë dhe kutikulat forcohen.

Kremi i duarve Thé des Vignes 30 ml
Kyformulim lë pas në lëkurë aromën delikate dhe ikonike Thé des Vignes, kombinuar me nota të myshkut të bardhë, nerolit dhe xhenxhefilit.

Kremi i duarve Rose de Vigne 30ml
Kremi i duarve dhe thonjve ushqen, mbron dhe riparon duart. Aromës delikate e trëndafilave.
Tekstura e lehtë dhe kremoze përthithet menjëherë, pa lënë ndjesi të yndyrshme.
E pasuruar me vajin e farave të rrushit, kjo formulë ushqyese ndihmon edhe në forcimin e thonjve.

Aplikoni kremin për riparimin e duarve dhe thonjve aq shpesh sa të nevojitet,pa harruar thonjtë dhe kutikulat.

ingredients (Thé des Vignes):
aqua/water/eau, glycerin, cetearyl alcohol, vitis vinifera (grape) seed oil, glyceryl stearate, butyrospermum parkii (shea) butter extract, palmitoyl grape seed extract, sodium cetearyl sulfate, coco-caprylate/caprate, tocopheryl acetate, limonene, persea gratissima (avocado) oil, caprylyl glycol, acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, potassium sorbate, phytosterols, olea europaea (olive) fruit oil, linalool, sodium hydroxide, carbomer, geraniol, sodium carboxymethyl beta-glucan, sorbitan oleate, tocopherol, ascorbyl palmitate, parfum (fragrance), citral.(061/136)

ingredients (Vinotherapist)
aqua/water/eau, glycerin, cetearyl alcohol, vitis vinifera (grape) seed oil, glyceryl stearate, butyrospermum parkii (shea) butter extract, palmitoyl grape seed extract, sodium cetearyl sulfate, coco caprylate/caprate, tocopheryl acetate, persea gratissima (avocado) oil, caprylyl glycol, acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, potassium sorbate, phytosterols, olea europaea (olive) fruit oil, sodium hydroxide, carbomer, limonene, sodium carboxymethyl beta glucan, sorbitan oleate, tocopherol, ascorbyl palmitate, parfum (fragrance), linalool.(061/132v2)

ingredients (Rose de Vigne)
aqua/water/eau, glycerin, cetearyl alcohol, vitis
vinifera (grape) seed oil, glyceryl stearate, butyrospermum
parkii (shea) butter extract, parfum (fragrance), palmitoyl grape
seed extract, sodium cetearyl sulfate, coco-caprylate/caprate,
tocopheryl acetate, persea gratissima (avocado) oil, caprylyl glycol, acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, potassium sorbate, phytosterols, olea europaea (olive) fruit oil, carbomer, limonene, linalool, sodium hydroxide, hydroxycitronellal, citronellol, sodium carboxymethyl betaglucan, sorbitan oleate, tocopherol, ascorbyl palmitate, benzyl alcohol, geraniol, citral. (372/001)

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.