info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Caudalie Rose de Vigne Passion Set

Çmimi:3,770.00 L

Set i pasionit nga Rose de Vigne
Blini ujin e parfumuar Eau Fraîche Rose de Vigne 50 ml dhe përfitoni falas një xhel dushi 50 ml dhe kremin e duarve dhe thonjve 30 ml

Stock: S’ka stok

SKU: CAUD108
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

, ,

Masa

30 ml, 50 ml

Specific For

, ,

Suitable For

,

Trajtojeni veten me një moment ëmbëlsie me treshen e aromave Rose de Vigne.

Në këtë set , lëreni veten të josheni nga 3 produkte aromatike të aromës më të shitur nga Caudalie.

Me blerjen e Eau Fraîche Rose de Vigne 50 ml, përfitoni FALAS 2 produkte në format udhëtimi: Rose de Vigne Shower Gel 50 ml dhe Rose de Vigne Hand & Nail Repairing Cream 30 ml.

Nënshtrojuni Eau Fraîche Rose des Vigne, vlerësoni notat e tij fantastike të  mbushura me aromën e trëndafilit.

Formula:
-Testuar dermatologjikisht
-89% përbërës me origjinë natyrale

1. Aplikoni xhelin e dushit Rose de Vigne në lëkurë të lagur dhe më pas shpëlajeni butësisht.
2. Spërkatni aromën e freskët Rose de Vigne në lëkurën ose rrobat tuaja në çdo kohë të ditës.
3. Aplikoni kremin Rose de Vigne Hand & Nail në duart tuaja sa herë të keni nevojë, pa harruar thonjtë dhe kutikulat.

perfume
alcohol denat., aqua/water/eau, parfum (fragrance), limonene,linalool, hydroxycitronellal, citronellol,geraniol, citral. (170/003)

shower gel
aqua/water/eau, decyl glucoside, sodium cocoyl glutamate, glycerin, sucrose cocoate, acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, caprylyl glycol, potassium sorbate, citric acid, limonene, linalool, hydroxycitronellal, citronellol, aloe barbadensis leaf juice powder, parfum (fragrance).(171/009)

hand cream
aqua/water/eau, glycerin, cetearyl alcohol, vitisvinifera (grape) seed oil, glyceryl stearate, butyrospermum parkii (shea) butter extract, parfum (fragrance), palmitoyl grape seed extract, sodium cetearyl sulfate, coco-caprylate/caprate, tocopheryl acetate, persea gratissima (avocado) oil, caprylyl glycol, acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, potassium sorbate, phytosterols, olea europaea (olive) fruit oil, carbomer,
limonene, linalool, sodium hydroxide, hydroxycitronellal, citronellol, sodium carboxymethyl betaglucan, sorbitan oleate, tocopherol, ascorbyl palmitate, benzyl alcohol, geraniol, citral. (372/001)

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.