info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Physalis No Stress

Çmimi:3,000.00 L

Suplement ushqimor që pakëson stresin dhe promovon relaksim
Kuti x 30 tableta

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

30 tableta

Suitable For

No Stress është një suplement ushqimor natyral që kombinon magnezin me vitaminat e grupit B dhe një sërë substancash të tjera të nevojshme për pakësimin e stresit dhe promovimin e relaksimit.
Magnezi jo vetëm që është i nevojshëm për të pasur një sistem nervor të shëndetshëm, por dhe për të pakësuar lodhjen.
Balsami i limonit promovon relaksimin dhe gjumin.
Ginsengu indian (Ashëaganda) ndihmon për t’u përballur me situata stresuese.
Përmban taurinë dhe Lactium.

Suplementet ushqimorë nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Të mos përdoret gjatë shtatzënisë dhe ushqyerjes me gji.

Rekomandohet të konsumohen 2 tableta në ditë.
Tabletat merren gjatë vaktit ushqimor, të shoqëruara me një gotë ujë.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

magnesium glycerophosphate, bulking agent: gum arabic, taurine, lemon balm extract (8.3%), ashwagandha extract (8.3%), Scutellaira baicalensis extract (2.5%), rice flour (Oryza sativa), fully hydrogenated rapeseed oil (Brassica napus), gelling agent: hydroxypropyl methylcellulose, vitamin B3, vitamin B5, vitamin B2, vitamin B6, emulsifier: glycerol, vitamin B1, (6S)-5-methyltetrahydrofolic acid: glucosamine salt, vitamin B12.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.