info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

 • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

 • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Catalysis Viusid Oral Solution

Çmimi:2,800.00 L

Suplement ushqimor për funksionimin normal të sistemit imunitar

100 ml

Stock: Ka stok

SKU: 4499103
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Action

,

Formulimi

Masa

100 ml

Suitable For

,

Catalysis Viusid është një suplement ushqimor që kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar.

Përbëhet nga antioksidantë, vitamina, elementë gjurmë dhe acid glicirizik. Të gjithë këta përbërës e bëjnë Viusid një formulim që mbështet funksionin normal të sistemit imunitar.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.

Të mbahet larg fëmijëve.

Të mos përdoret te fëmijët nën 3 vjeç.
Viusid nuk duhet të përdoret për më shumë se 6 javë, me përjashtim të rasteve kur e këshillon mjeku juaj.
Përmban ëmbëlsues.

Rekomandohen dozat e mëposhtme:

 • fëmijët, 5 ml 3 herë në ditë, gjatë vaktit ushqimor.
 • të rriturit, 10 ml 3 herë në ditë, gjatë vaktit ushqimor.

Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Per 100 ml Viusid:

 • Vegetable protein hydrolyzate: 5.5 g. Zinc sulfate: 15 g. Honey: 2.5g. Malic acid: 2 g. Ascorbic acid: 60 mg.
 • Sodium methylparaben: 3.3 mg.
 • Calcium pantothenate: 6 mg.
 • Pyridoxal: 1.8 g. Folic acid: 200 mcg.
 • Cyanocobalamin: 1 mcg.
 • Mint: 33 mg.
 • Neohesperidin: 3.5 mg.
 • Glycyrrhizic acid: 33 mg.
 • Guar gum: 50 mg.
 • *Contains sweeteners
Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.