info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Physalis Relax & Sleep

Çmimi:3,000.00 L

Suplement ushqimor që pakëson stresin dhe promovon relaksim
Kuti x 45 tableta

Stock: Ka stok

SKU: PHYS038
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

45 tableta

Suitable For

Stresi dhe tensionet në përditshmëri ndikojnë negativisht në gjendjen tonë shpirtërore dhe emocionale dhe kjo mund të bëhet shkak për probleme me gjumin.
Physalis Relax & Sleep kombinon ekstraktet e valerianës, bimës së pasionit dhe lulekuqes së artë.
Këto bimë janë përdorur që në lashtësi për të ofruar relaks dhe për të promovuar gjumin.

Suplementet ushqimorë nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Të mos përdoret nëse jeni shtatzënë ose ushqeni me gji.
Të mos përdoret te fëmijët nën 12 vjeç.

Rekomandohet të konsumohen 1 ose 2 tableta në ditë.
Tabletat konsumohen rreth 30-60 minuta para se të shtriheni për të fjetur, me pak ujë ose çaj.

real valerian extract* (27.9%), bulking agent: gum arabic*, passion flower extract* (22.3%), golden poppy extract* (16.7%), bamboo powder (Bambusa arundinacea)*, emulsifiers: lecithin (Helianthus annuus)*, glycerol*, starch (Zea mays)*, thickener: guar gum*. *organic culture

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.