info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Nuxe Reve de Miel Crème Visage Ultra-Reconfortante Nuit

Çmimi:4,100.00 L 3,280.00 L -20%

Krem ushqyes nate me bazë mjalti për lëkurë të thatë
50 ml

Stock: S’ka stok

SKU: NUXE085

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

50 ml

Skin Type

Suitable For

, ,

Specific For

, ,

Përkujdesje rigjeneruese e qelizave gjatë natës.

Falë veprimit të trefishtë të kompleksit bimor të gamës
Reve de miel si dhe ekstrakteve të Lupinit që stimulojnë
rigjenerimin qelizor, kjo përkujdesje hidraton, zbut dhe riparon lëkurën e dobësuar, duke i risjellëasaj komfort.

I pasur me vitaminë E, lëndë antioksiduese dhe proteina, ky krem ka një efekt zbutës që qetëson edhe lëkurën shumë të irrituar.
Mbron lëkurën nga agresorët e jashtëdhe stimulon rigjenerimin gjatë natës.

Aplikohet në mbrëmje mbi fytyrë dhe dekolte.

Aqua / Water, Glycerin, Glycol Palmitate, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Cera Alba / Beeswax, Coco-Caprylate / Caprate, Butylene Glycol, Butyrospermum Parkii (Shea ) Butter Extract, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil Unsaponifiables, Hydroxystearic / Linolenic / Oleic Polyglycerides, Cetearyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Arachidyl Alcohol, Dimethicone, Coco-Glucoside, Mel / Honey, Parfum / Fragrance, Tocopherol, Argania Spinosa Kernosa Oil Capryloyl Glycine, Safflower Oil / Palm Oil Aminopropanediol Esters, Tocopheryl Acetate, Arachidyl Glucoside, Hydroxyethyl Acrylate / Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Ethylhexylglycerin, Dimethhydicone Carbidicone, Gomerideumicine / Gomerideum / Gomerium / Glycerin, Dimethhydicone / Carbidicone / Gomerideum / Glycerin, Dimethhydicone / Carbideum / Glycerin, Dimethhydicone / Carbidicone, Dimethyd Soybean (Soybean) Oil,Tetrasodium Glutamate Diacetate, Hydrolyzed Lupine Protein, 10-Hydroxydecanoic Acid, Sebacic Acid, 1,10-Decanediol, Polysorbate 60, Sorbitan Isostearate, Sodium Benzoate, Solanum Lycopersicum (Tomato) Fruit Extract, Beta-Carotene Sativa (Carrot) Root Extract, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Linalool, Limonene, Benzyl Salicylate, Citronellol, Farnesol, Coumarin, Citral [N2004 / D].

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.