[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Germaine de Capuccini Timexpert Radiance C+ Illuminating Antioxidant Eye Contour

Çmimi:5,650.00 L 4,802.50 L -15%

Krem me vitaminë C të pastër, specifik për zonën e syve.
15 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, , ,

Brand

Formulation

Masa

15 ml

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Rikthen shkëlqimin e konturit të syve falë veprimit antioksidues. Shenjat e lodhjes zbehen, vijat e holla të rrudhave reduktohen dhe njëkohësisht njëtrajtësohet toni i lëkurës.
Testuar oftalmologjikisht.

Nanopolimeri i Patentuar HLG shumëfishon 6 herë efektivitetin e vitaminës C të pastër.
Formulë e pasur me vitaminë C, vitaminë E dhe acid ferulik.
Formuluar specifikisht për zonën delikate të syve.

Përdorimi

Aplikojeni në zonën e konturit të syve në mëngjes dhe mbrëmje.

Përbërësit

Aqua (Water), Glycerin , Caprylic/Capric Triglyceride , Tocopheryl Acetate , Ascorbyl Tetraisopalmitate, Steareth-2, Triethylhexanoin , Pentylene Glycol , Steareth-21, Lecithin , Sodium Acrylates Copolymer, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil , Parfum (Fragrance), Benzyl Alcohol , Butylene Glycol , Sodium Polyacrylate, Hyaluronic Acid/Polyglutamic Acid Crosspolymer , Caesalpinia Spinosa Fruit Extract , Disodium EDTA, Glyceryl Stearate, Caprylic Acid , Xylitol, Ethylhexylglycerin, Kappaphycus Alvarezii Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil , Prunus Mume Fruit Extract, CI 77492 (Iron Oxides), Limonene, Eugenol , CI 77491 (Iron Oxides), Lysine HCl , Tocopherol , Xanthan Gum , Sodium Citrate