info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Germaine de Capuccini Excel Therapy O2 CC Cream SPF30

Çmimi:5,500.00 L 4,400.00 L -20%

CC krem me pigment të lehtë dhe faktor mbrojtës 30.
50 ml

  • Beige
  • bronze
Spastroje
bronze
bronze
beige
beige

SKU: GRM032V
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

, , ,

Brand

Formulimi

Masa

50 ml

Skin Type

Specific For

Spf

Suitable For

Nuanca

Beige, bronze

Ky krem ​​me pigment të lehtë mbulon imperfeksionet duke siguruar lëkurë perfekte çdo ditë, falë 5 efekteve:

Efekt korrigjues: Teksturë e lehtë me fuqi mbuluese e cila minimizon imperfeksionet e dukshme, për një lëkurë të bukur dhe me shkëlqim.
Efekt uniformizues: Kompleks përbërësish me efekt detoksifikues, të cilët ndihmojnë në uniformizimin e tonit të lëkurës.
Efekt mbrojtës: Mbrojtje e lartë me SPF 30 kundër rrezatimit të dëmshëm diellor dhe ndotjes urbane.
Efekt parandalues: Ndihmon në parandalimin e plakjes së parakohshme falë veprimit të LIFE CYTOXYGEN, një kompleks me lipozome të cilët lejojnë lëkurën të marrë frymë.
Efekt hidratues: Sodium PCA ndihmon në ruajtjen e nivelit të hidratimit gjatë gjithë ditës.

Nëse keni lëkurë të yndyrshme, mund të mos keni nevojë për një hidratues përpara se të aplikoni CC kremin.
Për të gjitha tipet e tjera të lëkurës, aplikoni hidratuesin tuaj të zakonshëm dhe më pas vendosni disa pika nga CC kremi në fytyrë dhe qafë.

Aqua (Water), Titanium Dioxide, Cyclopentasiloxane, Phenoxyethyl Caprylate, Octocrylene, Kaolin, Cyclohexasiloxane, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Pentylene Glycol, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Dicaprylyl Carbonate, Mica, Behenyl Alcohol, Polyglyceryl-10 Pentastearate, Tromethamine, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, CI 77492 (Iron Oxides), Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Dimethicone, Sodium Stearoyl Lactylate, Sodium PCA, Isohexadecane, Nylon-12, Lactis Proteinum (Milk Protein), Taraxacum Officinale (Dandelion) Extract, Silica, Stearyl Glycyrrhetinate, Propylene Glycol, Perfluorodecalin, Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Peg-75 Shea Butter Glycerides, Glycosphingolipids, Xanthan Gum, Cetyl Alcohol, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Polysilicone-11, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, PEG-10 Dimethicone, Ethylhexylglycerin, Polysorbate 40, Polysorbate 80, Disodium EDTA, Dehydroacetic Acid, Benzoic Acid, Phenoxyethanol, Parfum (Fragrance), Hexyl Cinnamal, Linalool, Benzyl Salicylate, Citronellol, Limonene, Cinnamyl Alcohol, Eugenol.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.