info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Novexpert Booster Serum with Hyaluronic Acid

Çmimi:6,550.00 L 5,567.50 L -15%

Serum hidratues me veti anti rrudhë.
30 ml

Stock: Ka stok

SKU: NOVE006
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

, , , ,

Brand

Formulimi

Masa

30 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Serum me acid hialuronik të përqëndruar, i përshtashëm për çdo lloj lëkure.
Ushqen lëkurën dhe i jep asaj gjallëri dhe shkëlqim.
Mbron qelizat nga stresi oksidativ.
Absorbohet shpejt, nuk ngjit dhe nuk e yndyros lëkurën.

Hipoalergjik.
I përshtatshëm për gratë shtatzëna dhe gjidhënëse.
Vegan & organik.

Aplikoni disa pika çdo ditë në të gjithë fytyrën dhe qafën. Serumi Booster mund të përdoret vetëm ose pak para kremit tuaj të zakonshëm. Nuk ka nevojë të prisni ndërmjet aplikimit të këtij serumi dhe aplikimit të make-up-it tuaj.

Sasia treguese e serumit që do të aplikohet:
Lëkura e kombinuar: 1 deri në 2 pika.
Lëkura normale: 2 deri në 3 pika.
Lëkurë e thatë: 3 pika dhe më shumë.

Frekuenca e përdorimit: mëngjes dhe/ose mbrëmje. Me një konsum prej 2/3 pikash në ditë, shishja juaj do të zgjasë nga dy deri në tre muaj.

Aqua (Water)°, Glycerin°, Propanediol°, Sodium Lactate°, Sodium Hyaluronate°, Parfum (Fragrance)°, Sodium PCA°, Arginine°, Lactobacillus Ferment°, Aloe Barbadensis Leaf Juice*°, Phytic Acid°, Xylitylglucoside°, Anhydroxylitol°, Xylitol°, Galactaric Acid°, PCA Ethyl Cocoyl Arginate°.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.