info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Bio Balance Super Serum Gold & Peptide 24K

Çmimi:2,080.00 L

Serum me copëza ari 24K dhe peptide, i përshtatshëm për çdo lëkurë.
30 ml

Stock: Ka stok

SKU: BIOB010

Informacion shtesë

Action

, , ,

Brand

Formulimi

Masa

30 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Serum me copëza ari 24K dhe peptide, i përshtatshëm për çdo lëkurë.

Ndriçues, forcues, reduktues i rrudhave të fytyrës dhe atyre pranë syve.
Copëzat e arit 24K tonifikojnë lëkurën, duke e lënë atë plot shkëlqim.
Reduktuesi i rrudhave “palmitoyl tripeptide-38 tendos lëkurën dhe përmirëson elasticitetin e saj, duke nxitur sintezën e kolagjenit dhe acid hialuronik.
Redukton shfaqjen e rrudhave pranë syve dhe vijave në të gjithë ballin, midis vetullave dhe rreth buzëve.
Ekstrakti i imortelës ka veti antioksiduese kundër radikaleve të lirë dhe forcon barrierën e lëkurës.

Menjëherë lëkura duket shumë më e shndritshme dhe rrezatuese, vetëm pas 8 javësh përdorimi:

– Reduktim -31% i rrudhave në ballë.
– Reduktim -28.5% i rrudhave pranë syve.

I përshtatshëm për çdo lëkurë.
Testuar dermatologjikisht.
Pa parfum.
Pa konservantë.
Pa alkool.
Pa vaj.
Pa silikon.
Pa gluten.
Vegan.

Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në lëkurë të pastër.
Lëreni të përthithet plotësisht dhe më pas aplikoni kremin e diellit/hidratuesin.