info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

BABÉ Micellar Water

Çmimi:2,179.00 L 1,089.50 L -50%

Ujë micelar pastrues për fytyrën, sytë dhe buzët.
400 ml

Stock: S’ka stok

SKU: BABE27
Etiketa: , , , , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

400 ml

Skin Type

Suitable For

Specific For

, ,

Ujë mishelar pastrues për fytyrën, sytë dhe buzët. Pastrim pa shpëlarje, i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, madje edhe për ato më të ndjeshme.
Me veprim prebiotik që favorizon ekuilibrin e mikrobiomës dhe forcon mbrojtjen natyrore të lëkurës kundër agresioneve të jashtëm.
Micelat në përmbajtjen e tij, sigurojnë largimin e çdo papastërtie, duke respektuar balancat e lëkurës.
Përbërësit aktivë parandalojnë irritimet e mundshme në lëkurat e ndjeshme.

Pa aromë.
pH i përshtatur për zonen rreth syve.
Hipoalergjik.
Testuar dermotologjikisht dhe oftalmologjikisht.

Për përdorim të përditshëm, në mëngjes dhe në mbrëmje.

Aplikojeni butësisht me ndihmën e një disku pambuku në fytyrë (përfshirë sytë dhe buzët).

Përbërësit aktivë kryesorë:
Glycerin 2,50%
Betaine 1%
Licorice 0,25%
Glycerin 2%

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.