info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Aesthetico Suncare Sensitive SPF 30

Çmimi:3,710.00 L

Emulsion me faktor mbrojtës 30 për trupin dhe fytyrën.
150 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

150 ml

Skin Type

Specific For

Spf

Suitable For

Emulsion i cili mbron lëkurën e ndjeshme ndaj dritës dhe rrezatimit UV, falë kombinimit efektiv të filtrave me spektër të gjerë UVA dhe UVB dhe dioksidit të titanit.
Pantenoli dhe bisabololi qetësojnë lëkurën , ndërkohë që vitamina E siguron mbrojtje të qelizave dhe mbrojtje nga IRA.
I përshtatshëm edhe për fëmijë mbi 3 vjeç.

Aplikojeni 30 minuta përpara çdo ekspozimi në diell. Riaplikojeni rregullisht. Limitoni ekspozimin gjatë në diell sa më shumë që të jetë e mundur

AQUA, OCTOCRYLENE, HOMO SALADS, Ethylhexyl salicylate, Butyl methoxydibenzoylmethane, GLYCERIN, Phenylbenzimidazolesulphonic ACID, ALCOHOL DENAT, ISOSTEARYL ALCOHOL, L-ARGININE, BUTYLENE GLYCOLCOCOATE, GLYCERYL CAPRYLATE, Panthenol, ACRYLATES / C10-30 ALKYL ACRYLATES CROSSPOLYMER, PERFUME, CETYL DIMETHICONE, TOCOPHERYL ACETATE, XANTHAN GUM, SODIUM HYDROXIDE, ETHYLCELLULOSE, GLYCINE SOJASEED EXTRACT, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.