info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF 30 Soin Hydratant Lissant Booster d’eclat

Çmimi:4,200.00 L 2,730.00 L -35%

Përkujdesje hidratuese dhe mbrojtëse nga rrezatimi i dëmshëm, për lëkurë të dehidratuar
40ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

50ml

Skin Type

,

Suitable For

Specific For

Kujdes i shumëfishtë për një lëkurë perfekte. Zbeh njollat dhe rrudhat e imta.
Parandalon plakjen e lëkurës dhe e mbron nga rrezet UV. Hidraton në thellësi, duke qetësuar lëkurat e dehidratuara.

Kompleksi i patentuar biologjik Aquagenium ™ ,ndihmon në hidratimin intensiv dhe lëkura rifiton hidratimin e saj natyral, për një pamje rrezatuese që zgjat.
Vitamina PP forcon rezistencën dhe papërshkueshmërinë e lëkurës.
Ekstrakti i farave të mollës stimulon aktivitetin e Aquaporinave, kanalet natyrale përmes të cilave qarkullon uji në lëkurë.
Vitamina E mbron lëkurën nga proceset oksiduese dhe lufton plakjen e parakohshme.

Shkëlqimi i lëkurës shtohet pas çdo përdorimi. Konsistenca e saj delikate dhe e mëndafshtë njëtrajtëson, zbut dhe i jep ndriçim lëkurës.
E përshtatshme edhe si bazë make up-i.

Aplikojeni 1 ose 2 herë në ditë në lëkurë të thatë të pastruar dhe të tharë mirë. Masazhojeni deri në përthithje të plotë. E përshtatshme si bazë make-upi.

AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN, OCTOCRYLENE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, CYCLOPENTASILOXANE, DIMETHICONE, DIPROPYLENE GLYCOL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, CETYL ALCOHOL, POLYMETHYLSILSESQUIOXANE, NIACINAMIDE, PHENYLBENZIMIDAZOLE SULFONIC ACID, STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER, ARACHIDYL ALCOHOL, HDI/TRIMETHYLOL HEXYLLACTONE CROSSPOLYMER, ARGININE, CYCLOHEXASILOXANE, BEHENYL ALCOHOL, C30-45 ALKYL CETEARYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, MICA (CI 77019), HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, PENTYLENE GLYCOL, TOCOPHERYL ACETATE, ARACHIDYL GLUCOSIDE, TITANIUM DIOXIDE (CI 77891), DISODIUM EDTA, PEG-8 LAURATE, SALICYLIC ACID, MANNITOL, XYLITOL, HEXYLDECANOL, SODIUM HYDROXIDE, RHAMNOSE, POLYSORBATE 60, SORBITAN ISOSTEARATE, PYRUS MALUS (APPLE) SEED EXTRACT, BRASSICA CAMPESTRIS (RAPESEED) STEROLS, RED 33 (CI 17200), TOCOPHEROL, FRAGRANCE (PARFUM).

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.